GTX 1650 yerine geçebilecek ekran kartı önerisi

PSU gayet yeterli bahsi geçen ekran kartları için 8 GB'lık versiyonu daha ileri dönük bir tercih olur lakin 4 GB'lık versiyonlarda oyunlarınızı Ultra ve High gibi tanımlı ön ayarları tercih etmiyorsanız sizin açınızdan fark eden hiçbir şey olmayacaktır.

PSU gayet yeterli bahsi geçen ekran kartları için 8 GB'lık versiyonu daha ileri dönük bir tercih olur lakin 4 GB'lık versiyonlarda oyunlarınızı Ultra ve High gibi tanımlı ön ayarları tercih etmiyorsanız sizin açınızdan fark eden hiçbir şey olmayacaktır.
Gta 5'de High ayarlarda menü ve Mapde zoom yaparken fps düşüşlerini ve takılarak geçtiğini hissettim fakat Very high ve Ultra ayarlarda aynı sorunlar yoktu. Bende şaşırdım ne yapacağımı.

RTX 2060 veya RX 5600 XT geçmenizi tavsiye ederim GTX16 serilerinde ve RX 570 türevi kartlarla GTX1650 ile çok büyük bir fark olacağını düşünmüyorum.

Arkadaşın belirttiği bütçe aralığında önerilerde bulunuyoruz ve ayrıca 1650 ile 1660 Super arasında dağlar kadar fark var. 1660 Ti saymıyorum bile. GTX16 serisini hemen üzerini çizmek doğru bir yaklaşım olmaz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı