GTX 1650'li laptop ile mining yapmak nelere yol açar?

Lickerr

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşım GTX 1650'li laptopuyla mining yapıp para kazanıyor haliyle ilgimi çekti laptopla mining yapılır mı diye sormayacağım yapılır ama olası sonuçlar nelerdir? Yapan varsa görüşlerini belirtsin lütfen. Ayrıca GTX 1650 AMD Ryzen 7'li işlemciyle mining günlük ne kadar getirir laptopun ne kadar çalışması gerekir ve laptopa olası zararları neler olabilir? Yapma kardeşim diyecekler şimdiden yazmasın iyi forumlar.

Yapılır da insani Türkiye'deki bilgisayar parçalarının fiyatları korkutuyor. Olası bir zarar durumunda tek bir sistemle yapılan Mining'in gider gelir oranının cebinize çok fazla bir kazanç bırakacağını düşünmüyorum. Benim şahsi fikrim bu yönde. Arkadaşınız ne kadar kazanç elde ediyormuş?

Yapılır da insani Türkiye'deki bilgisayar parçalarının fiyatları korkutuyor. Olası bir zarar durumunda tek bir sistemle yapılan Mining'in gider gelir oranının cebinize çok fazla bir kazanç bırakacağını düşünmüyorum. Benim şahsi fikrim bu yönde. Arkadaşınız ne kadar kazanç elde ediyormuş?
Aylık 500 diyordu galiba yalan olmasın yinede. Aşırı merklandım sormak istedim mining yapan vardır diye illaki forumda.

Aylık 500 diyordu galiba yalan olmasın yine de. Aşırı merklandım sormak istedim mining yapan vardır diye illaki forumda.

Çok fena sallamış sanıyorum. O kartla Ethereum kazma işi yaş, en iyi ihtimal Ravencoin kazar 7-8 mh bir hızla. Aynı kart abimde var ve mining için çok verimsiz bir kart.

Geri
Yukarı