GTX 1650'nin üstüne 4500 TL verip 2060 alınır mı?

Sliva

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar biraz geç oldu büyük ihtimalle kimse cevap vermeyecek ama hazır aklımdayken konuyu açayım dedim. Dün PC'yi format attırmaya ve bakıma götürdüm. Oranın sahibi bana eğer GTX 1650 ekran kartının üstüne 4.5 k TL verirsen sana RTX 2060 ekran kartı veririm oyunlarda RTX 3060 FPS verimini alırsın dedi. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar biraz geç oldu büyük ihtimalle kimse cevap vermeyecek ama hazır aklımdayken konuyu açayım dedim. Dün PC'yi format attırmaya ve bakıma götürdüm. Oranın sahibi bana eğer GTX 1650 ekran kartının üstüne 4.5 k TL verirsen sana RTX 2060 ekran kartı veririm oyunlarda RTX 3060 FPS verimini alırsın dedi. Ne yapmalıyım?

Evet 2060 alırsan 3060 verimi alırsın vay be bayağı iyiymiş. O zaman ben 3060 yerine 2060 alsaydim 1 seri aşağı düşseydim. Ama 1 seri assağı düşmeme rağmen performansım üst jenerasyon ile bir olsaydı. Yapma böyle bir şey bütçen ne?

kanka bilgisayarci babam olsa guvenmem, acele ise kalkma, ekran kartinin piyasasina bak sahibinden uzerinden vs. istersen facebook gruplarina da sor. youtubeda her turlu sistemin oyun testini bulabilirsin bu ekran kartlarinin performansini bi karsilastir guzelce incele.

2060 ile 3060 verimi mi? Sistemin nedir? Ekran kartını satıp üstüne 4.5k koysan 6300TL'ye taş gibi 6700XT alınabilir.

Geri
Yukarı