GTX 1650S Fare hareket ettirince FPS düşmesi

Bortecin

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Başlıkta da belirttiğim üzere CS:GO'da başıma gelen fareyi hareket ettirince 100 FPS civarı düşüyor. Sebebi nedir sizce, bir de CS:GO oynarken fare hassasiyeti kendi kendine arttığını hissetmiştim sanırım o günden beri yapıyor. Sebebi nedir sizce?

Sistem i3-9100F+1650S.

Arkadaşlar selam. Başlıkta da belirttiğim üzere CS:GO'da başıma gelen fareyi hareket ettirince 100 FPS civarı düşüyor. Sebebi nedir sizce, bir de CS:GO oynarken fare hassasiyeti kendi kendine arttığını hissetmiştim sanırım o günden beri yapıyor. Sebebi nedir sizce?

Sistem i3-9100F+1650S.
Kart güncel mi?

Sistem i3-9100F+1650S.

MSI Afterburner ile kullanım değerlerini ölçüp paylaşır mısınız? Ek olarak driverlarınızı güncelleyip oyun dosyalarınızı doğrular mısınız?

@Bortecin
Fareyi başka bir porta takmayı denediniz mi? Ayrıca USB girişleri için aygıt yöneticisine gidip güncelleştirmeleri kontrol eder misiniz?
Başka bir port ve de başka bir mouse ile denedim yine aynı sorunu alıyorum.Günçelleştirmelere de baktım herhangi bir sorun yok,kanser edecek bu durum beni :/
Yok mu hiç çözümü bilen birisi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı