GTX 1650S FiveM araba sürerken kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kaan Black

Centipat
Daha fazla  
Sistemim;
GeForce GTX 1650 Super
i3-9100F
8 GB RAM
1TB HDD

Bana 2 şey denildi:
1. SSD al.
2. 8 GB RAM daha al.

İkisinden birini almam lazim. Bütçem yeterli değil. 10 kişi varsa 5'i SSD, 5'i RAM demiştir. Ne yapabilirim?

Kanka Venom RP de oynuyorum yaklaşık 150 kişi falan oynuyor ondan olabilir mi veya RAM çekeyim 8+8 16 olsun.

Bunu daha düşük oyuncu sayısının olduğu sunuclarda deneyin derim. Çok fazla kişi olduğundan bu tür kasmalar çok normal ben 50 kişilik Server'da GTX960 ile 15 20FPS oynadım RP :D. Eğer daha düşük sunucularda bu problem yok ise RAM takviyesi yapın ardından ise en yakın zamanda SSD alın. Ancak dokuların ve kaplamaların yüklenmesi yavaş ise bundan şikayetçi iseniz SSD almak ilk seçenek olur.

Oyun içi RAM kullanimlarinizi belirtir misiniz? Muhtemelen RAM eksikliği çekiyorsunuz.
Evet ram eksikliği çekiyorum %80'e kadar çıkıyor
Bunu daha düşük oyuncu sayısının olduğu sunuclarda deneyin derim. Çok fazla kişi olduğundan bu tür kasmalar çok normal ben 50 kişilik Server'da GTX960 ile 15 20FPS oynadım RP :D. Eğer daha düşük sunucularda bu problem yok ise RAM takviyesi yapın ardından ise en yakın zamanda SSD alın. Ancak dokuların ve kaplamaların yüklenmesi yavaş ise bundan şikayetçi iseniz SSD almak ilk seçenek olur.
Ben şey istemiyorum zaten en yüksek ayarlarda 60 fps almak değil benim olayim benim ayarlarim ortada olsun araba sürerken kasmasin drop yemeyim yeterli ram bunlara çözüm olacaksa alabilirim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı