GTX 1650S model önerisi

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Stoklar geldiği gibi 1650 Super almayı planlıyorum. Ama kasam eski tür bir kasa. Tek kasa fanı var. Ekran kartının fazla ısınması için havalanması güzel olan markayı almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Öyle bir kasada Gaming X de alsan tek fanlı Phoenix de alsan o kart alev alacak, fanlar son hız dönecek. Sirkülasyonu iyi ve kaliteli bir kasa aldıktan sonra ucuz modele yönelsen bile bu sorunları daha az yaşarsın.

Hocam yeni kasalar artık RGB'li kasalar. Anakartta RGB için giriş yok. Alsam da ışıksız kullanacağım ve boşa para dökmüş olacağım. Zaten çift fanlı bir kart almayı planlıyorum, bu konu iyi de oldu. E ne yapalım, bulacağız bir şeyler artık.

Hocam yeni kasalar artık RGB'li kasalar. Anakartta RGB için giriş yok. Alsam da ışıksız kullanacağım ve boşa para dökmüş olacağım. Zaten çift fanlı bir kart almayı planlıyorum, bu konu iyi de oldu. E ne yapalım, bulacağız bir şeyler artık.

Yeni nesil kasa RGB için alınmaz hava akışı için alınır.

INNO3D tip anlamında çok hoştu beğeniyordum fakat stokta kalmadı o yüzden Palit iyi olur.

Geri
Yukarı