GTX 1650S model tercihi Palit vs INNO3D

stvwolf

Hectopat
GameGaraj'dan GTX 1650S modellerinden birini tercih edeceğim, soğutmaları için fazla bir bilgim yok. Deneyimi olan veya iki karttan birine sahip olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

İkisi de kaliteli markalar. Arada fark yok diyebiliriz ama Inno3D kullanan birisi Furmarkta maks. 62 derece görüyor. Technopat Sosyalde hesabı var mı bilmiyorum ama DA-Forum'da: oguzhnsrmn bu adama sorun varsa sorabilirsin.

Son düzenleme:
İkisi de kaliteli markalar. Arada fark yok diyebiliriz ama Inno3D kullanan birisi Furmarkta maks. 62 derece görüyor. Technopat Sosyalde hesabı var mı bilmiyorum ama DA-Forum'da: oguzhnsrmn
Kardeşim reklam yapmasana, git kendi mekanına.
1650S modellerinde, model aşır önemli değil çünkü 1650S gücü gereği ısınmayan bir kart hem TDP'si de düşük. En ucuz modeli alın, o da üzmez.

1650S modellerinde, model aşır önemli değil çünkü 1650S gücü gereği ısınmayan bir kart hem TDP'si de düşük. En ucuz modeli alın, o da üzmez.
Reklam yapmıyorum ki, soru sormak istiyorsa o adama sorabilir diyorum.
Reklam yapmıyorum ki, soru sormak istiyorsa o adama sorabilir diyorum.
Eğer reklama giriyorsa düzenlerim.

Geri
Yukarı