GTX 1650S montajı

Var hocam sol fanın altında siyah bir giriş var.
Aa şimdi gördüm. Alt tarafa gizlemişler. İlk defa orada tasarım gördüm. 6 pin girişi var. Hep ön tarafa koyarlar diye oraya bakmamıştım. Çok ilginç.

Ekran kartı kutusunun içerisinden molex to 6 pin kablosu çıkıyor. PSU' dan gelen molex kablosuna bu kabloyu takıp 6 pini de ekran kartınıza taktığınız zaman sıkıntı olmaz. Bizzat aynı karttan almıştım Nisan ayında.
Acaba dediğinizin bir videosu falan var mı? Çünkü çok anlamam böyle işlerden😀

Yanlış bilgi vermeyin güç girişi kartın yanında ve 6 pin.
Uyarman yeterliydi kızgın atmaya lüzum yok. Elbet sizin de dalgınlıkla yanlış vereceğiniz cevaplar olacaktır. Düzelttim mesajlarımı.

Sisteminizi belirtin. Sırf basit bir ekran kartı montajı için Vatan'a gitmeyin, takmazlar yüksek ihtimal zaten.

Ek olarak o kartta 6 pin güç girişi var.
1606916370623.png

Güç girişsiz olan düz 1650.

Molex falan girmenize gerek yok modern PSU ise, PSU'dan yüksek ihtimal 6 pin direkt olarak çıkar.

Uyarman yeterliydi kızgın atmaya lüzum yok. Elbet sizin de dalgınlıkla yanlış vereceğiniz cevaplar olacaktır. Düzelttim mesajlarımı.

İllaki hata yapılır benim de hata yaptığım yerler oluyor ama araştırmadan yanlış yönlendirme yapıyorsunuz. Sizi düzeltecek bir olmasa kendinizden o kadar emin konuşuyorsunuz ki.

Var dostum güç girişi, 8 ya da 6 pin olması lazım 1650 Super'de.
6 pin. PSU'daki kabloyu ekran kartına takacaksınız, kasanın PCI yuvalarını açıp ekran kartını anakarttaki PCI-E yuvasına oturtacaksınız. Sonra da vidalayıp kasayı kapatacaksınız. Bu kadar.

Geri
Yukarı