GTX 1650S Rainbow 6 Siege donuyor

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben GTX 1650S, i5 9400F, 8 GB RAM sistemimde bugün sorun yaşamaya başladım. R6 oynarken oyun 3 kere dondu ve hiçbir tuş çalışmıyordu. Sadece bilgisayarın tuşundan kapatıp açtığımda düzeliyordu. 5 dakika önce de aynısı oldu. Cihazımı 3 gündür kapağı açık kullanıyorum, sorun donanımsal mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben GTX 1650S, i5 9400F, 8 GB RAM sistemimde bugün sorun yaşamaya başladım. R6 oynarken oyun 3 kere dondu ve hiçbir tuş çalışmıyordu. Sadece bilgisayarın tuşundan kapatıp açtığımda düzeliyordu. 5 dakika önce de aynısı oldu. Cihazımı 3 gündür kapağı açık kullanıyorum, sorun donanımsal mı?
Sizinkinden daha kötü bir sistemde oynamama rağmen o sorunu yaşamadım sistem:
i7 7500U
GT 940MX 4GB
16GB RAM
1TB HDD

Yüksek ihtimalle bilgisayarınızda virüs var. Tarama yapmanız iyi olur.

Driver Boost tarzı bir program kullandınız mı?

Buna benzer bir sorunu XMP profili açınca yaşıyordum. BIOS üzerinden bir bakın. Sürücüleriniz güncel mi kontrol edin. Oyun dosya doğrulaması yapın. HDD veya SSD nereye yüklü ise test edin.

Sistem özelliklerini belirtin!
arkadaşım yazdım ya kafan mı güzel?
Driver Boost tarzı bir program kullandınız mı?

Buna benzer bir sorunu XMP profili açınca yaşıyordum. BIOS üzerinden bir bakın. Sürücüleriniz güncel mi kontrol edin. Oyun dosya doğrulaması yapın. HDD veya SSD nereye yüklü ise test edin.
hayır
işlemciniz nedir
yazdım ya kardeşim.
Çok yüksek ihtimal virüs var.
virüs ihtimali yok, virüs yüzünden yeni format attım hem de 7 kere, bios'u bile temizledim virüsten.

Yeni konular

Geri
Yukarı