GTX 1650S sistem Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Lamkrin

Centipat
Arkadaşlar herkese merhaba. Sistemim oynatır mı? Cevaplarsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar.
GTX 1650 Super 4 GB.
AMD Ryzen 5 1600 AF.
16 GB RAM 3200MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@olyhee @Freax neden kızgın attınız? Cyberpunk 2077 kendini 2019 'da çıkan bir ekran kartına optimize edemiyorsa benim ne suçum var? Üstelik 60 FPS çok mu fazla? Neden kızgın atıp cevap vermeden gidiyorsunuz onu anlamıyorum. "bErkeCana tiRipiMi aTHarıM cEvAbıMı dHa vHermEm." edalarında gezinmeyin bu forumda. En kıl olduğum tiplersiniz.

@olyhee @Freax neden kızgın attınız? Cyberpunk 2077 kendini 2019 'da çıkan bir ekran kartına optimize edemiyorsa benim ne suçum var? Üstelik 60 FPS çok mu fazla? Neden kızgın atıp cevap vermeden gidiyorsunuz onu anlamıyorum. "bErkeCana tiRipiMi aTHarıM cEvAbıMı dHa vHermEm." edalarında gezinmeyin bu forumda. En kıl olduğum tiplersiniz.
Çünkü büyük ihtimal ultrada 60 fps oynatamayacak.

GTX 1650 Super 16GB 3200Mhz AMD Ryzen 5 1600 AF bu sistem ultrada 60 FPS almazsa sistemin değil, oyunun suçudur.
O zaman şöyle söyleyeyim RDR2 önerilen donanıma 1060 koymuştu ve 1060 yüksek ayarlarda 35 fps civarı veriyordu cyberpunkun grafikleri o kadar iyi olmasa da sistem gereksinimleri birbirine çok yakın. Yani büyük ihtimal 60 fps için orta ayarlarda oynaması gerekecek.

O zaman şöyle söyleyeyim RDR2 önerilen donanıma 1060 koymuştu ve 1060 yüksek ayarlarda 35 FPS civarı veriyordu Cyberpunk'un grafikleri o kadar iyi olmasa da sistem gereksinimleri birbirine çok yakın. Yani büyük ihtimal 60 FPS için orta ayarlarda oynaması gerekecek.

Dostum 1650S sistem RDR2'de Ultra ayarlarda 50-60 FPS arası oynatıyor, önce araştır lütfen :D

O zaman şöyle söyleyeyim RDR2 önerilen donanıma 1060 koymuştu ve 1060 yüksek ayarlarda 35 fps civarı veriyordu cyberpunkun grafikleri o kadar iyi olmasa da sistem gereksinimleri birbirine çok yakın. Yani büyük ihtimal 60 fps için orta ayarlarda oynaması gerekecek.
1060 ile 1650 Super ne alaka ben onu anlamadım. 1060 6GB olsa da 1650 Super affetmez. Kendi ağzına demiş oldun "1650 Super 'in Cyberpunk 'ı 60FPS üstünde oynatacağını.".
@adam gibi adam 1050 ti sen niye kahkaha attın?

1060la 1650 arasında 6-7 fps fark var istediğin gibi inan karta ne yaparsan yap cyberpunk ultrada 60 fps alamayacaksın.
O kadar abartılan oyun 2019 'da çıkan ekran kartına optimize edilmiyorsa ben ne diyeyim artık.
@olyhee Emoji atma olmasa kendini ifade edemezsin. Technopat sana göre bir yer değil. Yanlışım olabilir kabul ediyorum varsa gel söyle tartışırız "Yanlış mı doğru mu?" diye. Artık nasıl bir özgüvensizsen "Yanlış yaparım." korkusu ile mesaj yazmıyorsundur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı