GTX 1650S sistem Cyberpunk 2077'de 20 FPS veriyor

NOO

Centipat
1650 Super var ve Cyberpunk'ta düşük ayarlarda dışarı çıkınca 20 FPS alıyorum. Bunun sebebi oyundan değil onu biliyorum. Çünkü biriyle konuştum 1650'de med-high ayarlarda 40-50 arası oynuyormuş. Mantıken benim med-high ayarlarda 45-60 arası almam lazım ama 20 FPS alıyorum. Sadece Cyberpunk'ta oluyor bu FPS sorunu diğer oyunlarda olmuyor. Bu sorunu yaşamış ve çözmüş veya benzer olay yaşamış biri var mı? Ayrıca neden kaynaklı olabilir?

Oyun dosyalarını doğrula. Geçen hafta gelen güncelleme ile yeni RT ayarları geldi, onları kurcala.
Ben oyunu zaten 1.5 yamasından sonra aldım yani oyunda 1.5 güncellemesi vardı. Oyunu 2 saat oynadım ilk 1.5 saati biraz kapalı alandı 50 fps baya eğlendim ama sonra dışarıda 20fps'e düştü bende iade ettim. Şimdi tekrar alıcam steamden ayarları iyice kurcalayacağım. Belki arada derede bir ayar yüzünden oluyordur. Çünkü pc başka hiçbir oyunda böyle düşük fps vermiyor. Ayrıca ben indirirken oyun yamayı kurmamış bir önceki versiyonunu çalıştırmış olma olasılığı var mı ?

Ben oyunu zaten 1.5 yamasından sonra aldım yani oyunda 1.5 güncellemesi vardı. Oyunu 2 saat oynadım ilk 1.5 saati biraz kapalı alandı 50 FPS bayağı eğlendim ama sonra dışarıda 20FPS'e düştü bende iade ettim. Şimdi tekrar alacağım Steam'den ayarları iyice kurcalayacağım. Belki arada derede bir ayar yüzünden oluyordur. Çünkü PC başka hiçbir oyunda böyle düşük FPS vermiyor. Ayrıca ben indirirken oyun yamayı kurmamış bir önceki versiyonunu çalıştırmış olma olasılığı var mı?

İşlemcin yeterli mi hocam.

Geri
Yukarı