GTX 1650S sistem için yükseltme önerisi

80+ verimlilik sertifikası, akım koruma sertifikası değil.
Şöyle bir şey biliyorum, elektrik falan gidince de sertifikasız olanlardan daha güvenli diye biliyorum. Yanlış biliyorsam kusura bakmayın. Ek olarak ben zaten sertifikasına bağlamıyorum. PSU dandik demek istiyorum. +80 al derken sanki kötü bir şey söyledik de dalga geçiyorsunuz bir de...

Şöyle bir şey biliyorum, elektrik falan gidince de sertifikasız olanlardan daha güvenli diye biliyorum. Yanlış biliyorsam kusura bakmayın. Ek olarak ben zaten sertifikasına bağlamıyorum. PSU dandik demek istiyorum. +80 al derken sanki kötü bir şey söyledik de dalga geçiyorsunuz bir de...
Başta PSU dandik deseydiniz bu kadar uzamazdı mevzu. Zaten 80+ olmazsa olmaz bir şey değil. Dalga geçen kim?

80+ koruyor aynen. Sertifika her şeyden önemli aga (!)

80+ koruyor aynen. Sertifika her şeyden önemli aga (!)
"Yanlış biliyorsam kusura bakmayın" lafının neresini anlamıyorsunuz? Demek ki yanlış biliyormuşum ve kusura bakmayın diyorum. Ha yani siz de çok boş yere atarlanıyorsunuz. +80 sertifikalı PSU al derken çok mu kötü bir şey söyledim? Sadece ben değil bir kaç kişi daha +80 sertifikalı bir PSU önermiş.

Geri
Yukarı