GTX 1650S sistem Uncharted Kayıp Miras'ta düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Arthur Morgannn

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb 3000 mhz
Ekran kartı
gtx 1650 super
Anakart
gigabyte a320m-s2h
İşlemci
amd ryzen 5 3400 g
CPU AMD Ryzen 5 3400G.
GPU GTX 1650 Super.
16 GB RAM.
Bu sistemde Uncharted da böyle istediğim FPS değerlerini alamıyorum. FSR da açık olmasına rağmen ayrıca sistem gereksinimlerine bakarsak da benim en kötü FSR açmadan bile medium ayarlarda oynayabilmem lazım. Ayrıca NVIDIA güç yönetim modunu nasıl kullanmalıyım, yüksek performans mı, optimum güç mü, bir farkı olur mu FPS için? Teşekkürler.

CPU AMD Ryzen 5 3400G.
GPU GTX 1650 Super.
16 GB RAM.
Bu sistemde Uncharted da böyle istediğim FPS değerlerini alamıyorum. FSR da açık olmasına rağmen ayrıca sistem gereksinimlerine bakarsak da benim en kötü FSR açmadan bile medium ayarlarda oynayabilmem lazım. Ayrıca NVIDIA güç yönetim modunu nasıl kullanmalıyım, yüksek performans mı, optimum güç mü, bir farkı olur mu FPS için? Teşekkürler.

Ortalama kac FPS alıyorsunuz.
Bende NVIDIA RTX 2060. 6 GB.
Ryzen 5 3600 16 GB 3200 MHz RAM var.
Kendi ayarlarımın fotoğrafını koydum onlara bakarak yapabilirsiniz.
Ben ultrada oyanadıgım zaman 80 ile 100 arası oynuyorum.

Dosya Ekleri

• .....png
    .....png
    140,8 KB · Görüntüleme: 8
  • 1111.png
    1111.png
    13,7 KB · Görüntüleme: 10
  • 2222.png
    2222.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 6
Hocam ilk resimdeki ayarı o tike basıp sadece performansa mı çektiniz.

Ortalama 60 50 arası bir şey ama bazen 30'lara 40'lara da düşüyor anlamadım.

Evet oradaki tike basıp cekeceksin bir de düsük orta ayarlada 60 ile 80 normal gozükdü bana buradan izleyip bakabilirsin ttps://www.youtube.com/watch?v=8oNdBjQm_6Q bir de ileride durumun oldugunda islemcini satıp Ryzen 5 3600 tarzı bir işlemci alabilirsen senin icin daha iyi olur.

Son düzenleme:
Evet oradaki tike basıp cekeceksin bir de yuksek ayarlarda düsük orta ayarlada 60 ile 80 normal gozükdü bana buradan izleyip bakabilirsin ttps://www.youtube.com/watch?v=8oNdBjQm_6Q bir de ileride durumun oldugunda islemcini satıp Ryzen 5 3600 tarzı bir işlemci alabilirsen senin icin daha iyi olur.

Eyvallah hocam dediğiniz ayarları yapacağım

Geri
Yukarı