GTX 1650S sistemde God of War kasıyor

Ekran kartınız kötü filan değil. 1650 süper fsr ile çok iyi değerler verebilecek bir kart. Yorum yazan bazı arkadaşların 8 GB 2133 MHz yi göremediğini düşünüyorum.
Kısaca sorununuz kaynağı hem 8gb rama sahip olmanızı ki minimum 16gb ram gerekli ve de mevcut raminiz 2133 MHz. Düşük bir değer. Şuan god of War değil başka bir oyun da bile drop yememeniz mümkün değil. God of War tarzı yüksek düzeydeki oyunlar da drop yememek istemiyorsanız 16 GB 3200 MHz çift kanal ram e geçin.

@SeidEhmedovv orijinal GTA 5'te yanlış hatırlamıyorsam 16 GB RAM ile 60-70 FPS oynuyordum.
3050 ile Spider-Man Remastered orijinal 60 FPS oynadım.
Crack Miles Morales'te çok kötü drop giriyor, karakter havada süzülürken sanki kare kare ilerliyor. Crack olmasından da kaynaklanıyor olabilir. 🙂

Aynı kart bende de var, kart kötü falan değil. Drop işlemciden ve RAM'den dolayı oluyor. I3 9100F ile bile 8 GB RAM'le darboğaz yaşıyordum ben. 16 GB RAM'e geçtim rahatladım. VRAM'le de alakası yok.

Ekran kartınız kötü filan değil. 1650 süper fsr ile çok iyi değerler verebilecek bir kart. Yorum yazan bazı arkadaşların 8 GB 2133 MHz yi göremediğini düşünüyorum.
Kısaca sorununuz kaynağı hem 8gb rama sahip olmanızı ki minimum 16gb ram gerekli ve de mevcut raminiz 2133 MHz. Düşük bir değer. Şuan god of War değil başka bir oyun da bile drop yememeniz mümkün değil. God of War tarzı yüksek düzeydeki oyunlar da drop yememek istemiyorsanız 16 GB 3200 MHz çift kanal ram e geçin.
anakart degistirme imkanim yok 4x8 yani 12 gb ram yapip birde belki ssd alsam rahatlar mı?

anakart degistirme imkanim yok 4x8 yani 12 gb ram yapip birde belki ssd alsam rahatlar mı?
anakartim max 2133 mhz destekliyor o yüzden degistirme imkanim yok

Geri
Yukarı