Çözüldü GTX 1650S sisteme 2 monitör nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.HungryUser

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayrıma 2. monitör aldım ama nasıl aktif edeceğimi bilmiyorum. Nasıl ikisini birlikte kullanabilirim? Anakart B450M.
Ekran kartı GTX 1650S.

Çözüm
Hocam benim 2 tane HDMI monitörüm var siz DP diyorsunuz monitör DP değil anakartta 1 HDMI var HDMI çoklayıcı alsam görüntü kalitesi ve Hz düşer mi?
Ekran kartınızda DP çıkış var. HDMI a dönüştüren kablodan alıp takarsanız. Burada tam olarak nereyi anlamadınız? Çoklayıcı aldığınızda sadece ekranın kopyasını yapmış olursunuz. 2. Ekran olmaz. Bağımsız kullanamazsınız.
Hocam benim 2 tane HDMI monitörüm var siz DP diyorsunuz monitör DP değil anakartta 1 HDMI var HDMI çoklayıcı alsam görüntü kalitesi ve Hz düşer mi?
Ekran kartınızda DP çıkış var. HDMI a dönüştüren kablodan alıp takarsanız. Burada tam olarak nereyi anlamadınız? Çoklayıcı aldığınızda sadece ekranın kopyasını yapmış olursunuz. 2. Ekran olmaz. Bağımsız kullanamazsınız.

Çözüm
Hayır hocam GT 730 ile yapıyordum. Bir monitöre VGA, diğer monitöre VGA'yı HDMI'a çeviren dönüştürücü ile bağlıyordum ikisini de bağımsız kullanabiliyordum.

Ekran kartınızda DP çıkış var. HDMI'a dönüştüren kablodan alıp takarsanız. Burada tam olarak nereyi anlamadınız? Çoklayıcı aldığınızda sadece ekranın kopyasını yapmış olursunuz. 2. ekran olmaz. Bağımsız kullanamazsınız.

Anladım çok sağ olun peki DP to HDMI da bir Hz veya görüntü düşüşü olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı