GTX 1650S ve R5 3600 mühendislik için ideal mi?

@24099 acaba şu an siparişim kargoda 1650 Super iade edeceğim kargoda iken iade talep et diye basarsam bir sıkıntı olur mu? Çünkü paraya acil ihtiyacım var bu sistemi almam için.
Eğer henüz kargoya verilmediyse basabilirsin ama verildiyse geldiğinde kutuyu açmadan geri gönderebilirsin iade talebi oluşturup.

@Tony Stark The Best
Anakartı en düşük o sistemde TUF serisi al. SSD olarak MP510 480GB versiyonunu tercih et.

SSD'yi artıramam anakart yetersiz mi ki? Sadece 2 slot olması kötü.

Eğer henüz kargoya verilmediyse basabilirsin ama verildiyse geldiğinde kutuyu açmadan geri gönderebilirsin iade talebi oluşturup.

Teşekkürler verildi yarın ya da sonraki gün gelir iade talebi oluşturacağım kutuyu açmadan.

Anakart düşük gibi maalesef biraz.

Tamam anakartı yükselttim büyük ihtimalle pazartesi alacağım. İnşallah tükenmez.

Eğer ambalajı açmayacaksam ürün eksik ise ve gönderdiğimde ürünün fiyatından düşerlerse ne yapmalıyım.
.
Böyle bir durum yaşarsam yani (çok düşük bir olasılık)

Hocam vazgeçtim 1650S göndermiyeceğim 1650S kullandığım programlar ve oyunlar için benim açımdan yeterli catia solidwork Matlab ansys vb. programlar için çok yeterli ve 60FPS manyağı değilim akıcı olsun yeterli parayı başka yerlere yatıracağım ve aha almam gereken programlar var ve mühendislikle uğraştığım için almam gereken malzeme deneyler var bir de monitör 4 sene sonra yeni laptop alırım mıt ye girmeyi çok istiyorum. 4 sene yeterli olur bana.

Bir de 1650S'i 1313 TL'ye almıştım geldi kargom ucuza aldım Galax.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı