GTX 1650S vs GTX 1660S

NVIDIA UZUN ÖMÜRLÜ F/P

• GTX 1650 SUPER

Oy: 2 4,3%
  • GTX 1660 SUPER

Oy: 45 95,7%
  • Hiçbiri (Yorum olarak belirtiniz)

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    47

Addvar

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba arkadaşlar sorum hangisi daha iyidir değil. Sorum, benim için hangisi daha iyi olur? Lütfen okuyunuz.
Şu an 1250 TL gibi bir para biriktirdim ve biraz daha biriktirmeyi düşününüyorum.
GTX 1650S olarak
Bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum ama performansı tatmin eder mi emin olamadım. Benim için oyunları 1080P Medium-High ayarlarda oynatsın yeter. Full grafik düşkünü biri değilim ama o kadar paraya da Low olmasın. Oynayacağım oyunlar; Rust, Witcher 3, GTA V, Fortnite, Skyrim, Kingdom Come: Deliverance, Apex Legends, Ark Survival Evolved, World War Z tarzı oyunlar. Monitörüm de GSYN-C Compatible destekliyor ve GSYN-C ile oynamayı düşünüyorum.
Bu saydıklarım gibi oyunlar için yeterli bir kart değil diyorsanız GTX 1660S'e yönelebilirim. Onun için de düşündüğüm kart şu;

Fiyat olarak değer mi onu da bilmiyorum ama benim için çok acelesi yok indirimleri bekleyip öyle almayı düşünüyorum. Gene de fiyat/performans almak hedefim.

Sistemim imzamda olsa da buraya yazayim gene de;
İşlemci: i5 9400F
RAM: Corsair Vengeance 2x8 3133 MHz
PSU: Aerocool KCAS Plus 700W 80+
Anakart: ASRock Z370 PRO4
Monitör: ViewSonic VX2458 C-mhd 144Hz 1ms

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:
Hocam tartışmasız 1660 Super.

Merhaba arkadaşlar sorum hangisi daha iyidir değil. Sorum, benim için hangisi daha iyi olur?
Şu an 1250 TL bir para biriktirdim ve biraz daha biriktirmeyi düşününüyorum.
GTX 1650S olarak.
Bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum ama performansı tatmin eder mi emin olamadım. benim için oyunları 1080P medium-High ayarlarda oynatsın yeter. Full grafik düşkünü biri değilim ama o kadar paraya da Low olmasın. oynayacağım oyunlar; Rust, Witcher 3, GTA V, Fortnite, Skyrim, kingdom come: Deliverance, Apex Legends, Ark Survival Evolved, World War Z tarzı oyunlar. Monitörüm de gsyn-C compatible destekliyor ve gsyn-C ile oynamayı düşünüyorum.
Bu saydıklarım gibi oyunlar için yeterli bir kart değil diyorsanız GTX 1660S'e yönelebilirim. Onun için de düşündüğüm kart şu;

Benim için çok acelesi yok indirimleri bekleyip öyle almayı düşünüyorum.

Sistemim imzamda olsa da buraya yazayim gene de;
İşlemci: i5 9400F.
RAM: Corsair Vengeance 2x8 3133 MHz.
PSU: Aerocool KCAS Plus 700W 80+
Anakart: ASRock Z370 PRO4.
Monitör: ViewSonic VX2458 C-mhd 144Hz 1ms.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

1650S işini görür fakat geleceğe pek yatırım yapan bir kart değil ileride 4 GB VRAM pek yeterli olmaz. Bence biraz daha biriktir 1660S al pişman olmazsın.

Fiyat farkına kesinlikle değer aralarında
Ürün karşılaştırması değil maalesef iyi olan tabiki de GTX 1660S ama fiyat farkına değer mi o kadar?

İnşallah karşıma çıkar benim de 😅

Fiyat farkına kesinlikle değer performans testlerine internetten bakabilirsiniz.

20 oy GTX 1660S , 0 oy GTX 1650S. Tamamdır kararımı verdim heralde :D
Çok teşekkürler arkadaşlar şimdi 650 TL daha biriktiriyim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı