GTX 1660 Aero ITX mi GTX 1660 Super Gaming mi?

EmreGüney

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba size bir sorum olacaktı. GTX 1660 Aero ITX mı oyunlarda daha fazla FPS verir yoksa GTX 1660 Super Gaming mi?

Hocam yanlış anlamayın ama böyle sorunun sorulması imkansız gibi bir şey. Çünkü bu sorunun cevabı düz mantık. Bu sorunun sorulması için kişinin ekran kartının ne olduğunu bilmemesi gerekir zaten bilmeyen de böyle bir soru sormaz. 😅
1660 Super daha iyidir.

DA-V4/AMD Ryzen 5 2600/MSI RX 580 ARMOR GP OC 8GB/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA bu bilgisayara 1660 super gaming eklicektm fakat seçim alanında yok bunun yerine sence ne koyabilirim
Hocam yanlış anlamayın ama böyle sorunun sorulması imkansız gibi bir şey. Çünkü bu sorunun cevabı düz mantık. Bu sorunun sorulması için kişinin ekran kartının ne olduğunu bilmemesi gerekir zaten bilmeyen de böyle bir soru sormaz. 😅
1660 Super daha iyidir.
:D

O attığınız linkteki pc den uzak durun rx580 zaten fazla güç tüketen bir kart birde üstüne armor dandikliği eklenince kart kart olmaktan çıkıp sobaya dönüşüyor, kış aylarında odanı ısıtır seni korur kollar :D aman öyle bir hata yapma

Stokta yok. Bütçe nedir? Sizin elinize hazır toplanmış sistem gelecek şekilde öneride bulunalım.
bütçe en fazla 5500 reis valla yardım edin ya bu işlerden fazla anlamıyorum oyun oynamak istiyorum ama yanlış bişeyde almak istemiyorum
O attığınız linkteki pc den uzak durun rx580 zaten fazla güç tüketen bir kart birde üstüne armor dandikliği eklenince kart kart olmaktan çıkıp sobaya dönüşüyor, kış aylarında odanı ısıtır seni korur kollar :D aman öyle bir hata yapma
580 almak gibi bi salaklık yapmam zaten reis :D 1660super eklicektim 580 yerine :D

bütçe en fazla 5500 reis valla yardım edin ya bu işlerden fazla anlamıyorum oyun oynamak istiyorum ama yanlış bişeyde almak istemiyorum

580 almak gibi bi salaklık yapmam zaten reis :D 1660super eklicektim 580 yerine :D
En iyisi reisim hem daha güncel hem daha performanslı, iyi günler dilerim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı