MSI GTX 1660 Super Aero mu EVGA GTX 1660 Super mi?

2200 TL'ye çıkabilirseniz düşünmeden alabilirsiniz.

O ikisi arasından EVGA. Tek fanlı modelleri ITX sistemler hariç tercih etmeyi mantıklı bulmuyorum.

Vatan'dan almanız zorunlu mu peki? Kazık çünkü her türlü.

O ikisi arasından EVGA. Tek fanlı modelleri ITX sistemler hariç tercih etmeyi mantıklı bulmuyorum.
Peki Evga pek içime sinmedi internette de testini bulamadım. Isınma sorunu yoksa Evga alayım o zaman gigabyte 3 fanli modeli de sorayım adamlara varsa onu da alabilirim fiyatı iyi çünkü

Evga markası Nvidia'nın ana partneri. Sapphire'in AMD'de olduğu gibi. Evga gayet iyi bir marka.

Isınma sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum. Her türlü tek fanlı Aero modelinden iyi olacak.

Hocam ben bunu tavsiye ederim. Palit eski ve sağlam bir markadır.
Hocam aynı fiyata Gigabyte Gaming O.C. varken Palit alınmaz bence. 2000 TL falan olsa alınabilir de, birebir aynı fiyat yani.

Evga markası Nvidia'nın ana partneri. Sapphire'in AMD'de olduğu gibi. Evga gayet iyi bir marka.

Isınma sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum. Her türlü tek fanlı Aero modelinden iyi olacak.

Hocam aynı fiyata Gigabyte Gaming O.C. varken Palit alınmaz bence. 2000 TL falan olsa alınabilir de, birebir aynı fiyat yani.
Teşekkürler Evga almaya karar verdim biraz sonra alicam. Evgaya güveniyorum inşallah gpu ilk günden 75 derece üzerine çıkmaz :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vatan'dan almanız şart olduğu için tek fanlı modele göre daha iyi bir model. Şart olmasaydı Gigabyte Gaming OC modeli daha iyiydi.

Geri
Yukarı