GTX 1660 Düşük Performans Sorunu

ozd4s

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Fotoğrafta da görüldüğü gibi sistemim ortada. CS:GO, GTA 5 ve FIFA 19 da düşük FPS veriyor anlamış değilim. Windows'u yeni kurdum, kurduğumda ekran kartı sürücüsü otomatik yüklenmişti, dedim belki windows yanlış kurmuştur, internet sitesinden baktım 1660'a ait sürücü bulunmamakta dedi. MSI'dan indirip yüklediğimde hata verip Nvidia'nın web sitesine yolladı.
* CS:GO FPS Değerleri : Düşük, Orta ve Yüksekte : 100-190
* GTA 5 FPS Değerleri : Düşük, Orta ve Yüksekte : 30
* FIFA 19 FPS Değerleri : Düşük, Orta ve Yüksekte : 40-50

386681

386683

V-Sync açıksa kapatın. Özellikle GTA'da açık gibi duruyor. CS:GO ve diğer oyunlarda da açık olabilir. MSI Afterburner ile kullanımlarını paylaşın.

V-Sync açıksa kapatın. Özellikle GTA'da açık gibi duruyor. CS:GO ve diğer oyunlarda da açık olabilir. MSI Afterburner ile kullanımlarını paylaşın.
V-sync fps 60 sabitliyor arkadaş 30 diyor temiz bir kurulum yap derim ben tüm herşeyin güncel driverlerini kur bios uptade yap varsa güç ayarlarından yüksek performans yap

V-sync fps 60 sabitliyor arkadaş 30 diyor temiz bir kurulum yap derim ben tüm herşeyin güncel driverlerini kur bios uptade yap varsa güç ayarlarından yüksek performans yap
GTA V'de yarım V-sync gibi garip bir özellik var eğer önceki sistemi kötü ise GTA V otomatik olarak o yarım V-sync'i uygun görüyor kullandığı hesaptan da direkt olarak eski sistemine göre ayarlar atıyor ve o dediğim yarım V-sync halinde açılmış olabilir.

V-Sync 30'a da sabitler. GTA direk Half Refresh Rate yapıyor yani monitör 60HZ ise 30 yapar. CS:GO olmayabilir. Aynı şekilde Fifa'da da olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı