GTX 1660 ekran kartı için en iyi sürüm hangisidir?

Neden başka oyunlarda olmuyor?
Neden bir azınlık yaşıyor bunları?

Sizin gibi dolu olamadım ama olsun senin de canın sağ olsun saygıdeğer hocam. 1-😊👐

1- oyunlarla alakası yok. Oyun açık değilken mavi ekran yaşanıyor.
2- azınlık dediğin bu güncelleme sonrası forumun yarısı mavi ekran hatası idi.
3-yabancı forumlara bakabilirsin azınlık mı değil mi?
4-çoğunlukla masaüstü PC'lerde oluyor.

1- oyunlarla alakası yok. Oyun açık değilken mavi ekran yaşanıyor.
2- azınlık dediğin bu güncelleme sonrası forumun yarısı mavi ekran hatası idi.
3-yabancı forumlara bakabilirsin azınlık mı değil mi?
4-çoğunlukla masaüstü PC'lerde oluyor.
Valla sayın hocam,
Ben hiç bir sorun yaşamadım iki sistemimde de ve çevrem de yaşamadı. Aksine performans artışı bile gördüm son gelen update ile... 😊☝🏼🎭

Çöp oyunları oynarsanız tabii sorun yaşarsınız.
NVIDIA bile öyle oyunlarla uğraşmıyor optimize etmiyor. :) 🎭
Son sürücü sorunlu falan değil kendinizi kandırmayın. Sizin oynadığınız oyunlar bozuk. Kartların teknolojisine adapte olamıyorlar. 🥲☝🏼
Sevgilerle. 🖖👐

Çöp oyunları oynarsanız derken? Optimizasyonu kötü ya da iyi fark etmeden bu sürücü hata veriyor.

Diyelim sadece kötü optimizasyon olan oyunlarda veriyor, eğer diğer sürücüler hata vermiyorsa gene sürücünün sorunlu olduğu anlamına gelir.

NVIDIA bile öyle oyunlarla uğraşmıyor optimize etmiyor. :) 🎭
Öyle bir şeye hakları yok. Kimin neyi sevip sevmeyeceğine bakamazlar. O kadar para veriyorsa insanlar bu kullanıcılara hizmet etmek zorundalar.

Zaman zaman hatalar olabiliyor evet, bunlar da zamanla düzeltiliyor. Ama bu sürücü güncelleme düşmanlığını anlayamıyorum ben. Sorun varsa bir öncekine dönersin, düzeltildiğinde tekrar güncellersin. Zor bir şey değil ki.

Zaman zaman hatalar olabiliyor evet, bunlar da zamanla düzeltiliyor. Ama bu sürücü güncelleme düşmanlığını anlayamıyorum ben. Sorun varsa bir öncekine dönersin, düzeltildiğinde tekrar güncellersin. Zor bir şey değil ki.

Hocam 466.63 mavi ekranın yanı sıra sistem kilitlenebiliyor birden veya mesela benim pc'im donmuştu ve kapatmam 1dk felan sürdü.

Hocam 466.63 mavi ekranın yanı sıra sistem kilitlenebiliyor birden veya mesela benim pc'im donmuştu ve kapatmam 1dk felan sürdü.
Haklısın ben de zaten hak vermiyor değilim. Ama bir kaç güncellemeye bakarak yeni güncellemeler hatalıdır, güncelleme yapmak yanlıştır da diyemeyiz. 1 sene öncesine göre çok şey değişmiştir, kararlılık çalışmaları yapılmıştır. Bunlar yapılırken de zaman zaman hatalar oluşur tabi ki de. En yapılabilir şey şudur; güncelleme geldikten sonra bir iki gün beklenir, bilinen bir hatası yoksa geçilir. Atla deve değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı