GTX 1660 - i7 920 sistemde Cyberpunk ''Işın izleme başlatılamadı'' hatası

GriTon

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1660 6 GB
Anakart
X58
İşlemci
i7 920
Oyunu yeni Epic Games üzerinden indirdim ve bu hatayı alıyorum. Ekran kartı sürücüm güncel ve hala bu hata devam ediyor.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun ayarlarında bir şekilde ışın izleme açılmış olabilir. Config dosyasıyla vs oynadıysanız ya da oyunu farklı bir PC'den kopyaladıysanız, başkasının save dosyasını aktardıysanız falan yapabilir. Oyunun Config dosyasını bulup oradan ışın izleme ayarını kapatın ya da Config dosyasını silin oyun default ayarlarda yeniden Config oluşturur.

Reis mesajı sil ban yiyeceksin.
Eyvallah reis ana dizinden birkaç dosyayı kaldırman gerekiyor, dosyaların adını hatırlamıyorum.
Oyunu yeni Epic Games üzerinden indirdim ve bu hatayı alıyorum. Ekran kartı sürücüm güncel ve hala bu hata devam ediyor.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Eki Görüntüle 2162115
Ana dizininin SS'ini atabilir misin?
Sistem yetersiz hiç uğraşma.
1650 mobile ile 80 FPS oynadım, DLSS modu ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun ayarlarında bir şekilde ışın izleme açılmış olabilir. Config dosyasıyla vs oynadıysanız ya da oyunu farklı bir PC'den kopyaladıysanız, başkasının save dosyasını aktardıysanız falan yapabilir. Oyunun Config dosyasını bulup oradan ışın izleme ayarını kapatın ya da Config dosyasını silin oyun default ayarlarda yeniden Config oluşturur.

Oyunun içinden birkaç dosya silip bütünlülüğünü doğruladım hiçbir ayar ile oynamadım direkt yükledim ve açtım ama bu hatayı verdi.

Eyvallah reis ana dizinden birkaç dosyayı kaldırman gerekiyor dosyaların adını hatırlamıyorum.

Ana dizninin ssini atabilir misin?

1650MOBIle ile 80 FPS oynadım DLSS modu ile.

Bu mu hocam?

Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim saatlerdir uğraşıyorum. Oyunu sil yükle yaptım yine olmadı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    54,9 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı