GTX 1660 kart oyunlarda 80 derece

Tsar000

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba GTX 1660 ASUS Phoenix'e sahibim performans olarak gayet iyi bir kart ama tek fanı olması sebebiyle oyunlarda 80 dereceyi görüyorum işlemcim 65 dereceyi görmüyor ekran kartı sıcaklığını nasıl düşürebilirim ya da bu sıcaklık normal midir?

Merhaba GTX 1660 ASUS Phoenix'e sahibim performans olarak gayet iyi bir kart ama tek fanı olması sebebiyle oyunlarda 80 dereceyi görüyorum işlemcim 65 dereceyi görmüyor ekran kartı sıcaklığını nasıl düşürebilirim ya da bu sıcaklık normal midir?
Sıcaklık değerleriniz normal. Asus Phoenix serisi sıcak çalışıyor maalesef. Bu sıcaklığı anca undervolt yaparak düşürebilirsiniz onun için de performans'dan bir tık feragat etmeniz gerekir. Phoenix serisi ekran kartlarının sıcak çalışmasının performansa veyahut karta herhangi bir zararı yoktur. Bu kartlar böyle üretiliyor. Ben de şahsen Asus Phoenix 1660 Tİ kullanıyorum, tam yükte 87 dereceyi görüyorum. Sizin sıcaklık değeriniz yine iyi.

Sıcaklık değerleriniz normal. Asus Phoenix serisi sıcak çalışıyor maalesef. Bu sıcaklığı anca undervolt yaparak düşürebilirsiniz onun için de performans'dan bir tık feragat etmeniz gerekir. Phoenix serisi ekran kartlarının sıcak çalışmasının performansa veyahut karta herhangi bir zararı yoktur. Bu kartlar böyle üretiliyor. Ben de şahsen Asus Phoenix 1660 Tİ kullanıyorum, tam yükte 87 dereceyi görüyorum. Sizin sıcaklık değeriniz yine iyi
Sıcaklık değerleriniz normal. ASUS Phoenix serisi sıcak çalışıyor maalesef. Bu sıcaklığı anca undervolt yaparak düşürebilirsiniz onun için de Performans'dan bir tık feragat etmeniz gerekir. Phoenix serisi ekran kartlarının sıcak çalışmasının performansa veyahut karta herhangi bir zararı yoktur. Bu kartlar böyle üretiliyor. Ben de şahsen ASUS Phoenix 1660 Ti kullanıyorum, tam yükte 87 dereceyi görüyorum. Sizin sıcaklık değeriniz yine iyi.

Peki sıvı soğutma ile bu değerleri kaç derece düşürebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı