GTX 1660 sistem yükseltme

Mumy

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba önümüzdeki aylarda kasamı yenilemek istiyorum tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Ekran kartım yolda gelmek üzere 👉 MSI GeForce GTX 1660 Gaming X 👈
Tahminimce ekran kartım NVIDIA olduğu için Intel üzeri bir sistem daha iyi olacaktır. Ama yine de sizlerin fikri benim için çok önemli.
Şimdiden teşekkürler.

Şu anki kasa da şu şekilde;

Userbenchmarks: Game 14%, desk 74%, work 11%
Windows 10 64 Bit.
CPU: Intel Core i5-4430 - 71%
GPU: NVIDIA GTX 560 - 14%
SSD: Samsung 860 Evo 500GB - 90.7%
HDD: Seagate Barracuda 2TB (2016) - 99%
HDD: WD Blue 500GB (2010) - 71.2%
RAM: G.Skill Ripjaws X DDR3 1600 C9 3x4GB - 42.5%
Mbd: ASUS Z87-A.
PSU : EVEREST BTX-750-1

Arkadaşlar merhaba önümüzdeki aylarda kasamı yenilemek istiyorum tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Ekran kartım yolda gelmek üzere 👉 MSI GeForce GTX 1660 Gaming X 👈
Tahminimce ekran kartım NVIDIA olduğu için Intel üzeri bir sistem daha iyi olacaktır. Ama yine de sizlerin fikri benim için çok önemli.
Şimdiden teşekkürler.

Şu anki kasa da şu şekilde;

Userbenchmarks: Game 14%, desk 74%, work 11%
Windows 10 64 Bit.
CPU: Intel Core i5-4430 - 71%
GPU: NVIDIA GTX 560 - 14%
SSD: Samsung 860 Evo 500GB - 90.7%
HDD: Seagate Barracuda 2TB (2016) - 99%
HDD: WD Blue 500GB (2010) - 71.2%
RAM: G.Skill Ripjaws X DDR3 1600 C9 3x4GB - 42.5%
Mbd: ASUS Z87-A.

Bütçe?

Userbenchmark yasaklı site hocam forumda. Orayı baz alma. Bunun dışında elindeki PSU nedir? Bir miktar darboğaz olacaktır ancak üzmez diye düşünüyorum. Bütçen varsa işlemcini de 4690K veya 4790K yapıp OC yapabilirsin.

Yani aslında henüz bir şey belirlemedim ama çok da uç noktalara çıkmayı düşünmüyorum. %70'lerde bir şey olsa bana yetecektir sanırım.

Everest BTX-750-1.
Userbenchmark yasaklı site hocam forumda. Orayı baz alma. Bunun dışında elindeki PSU nedir? Bir miktar darboğaz olacaktır ancak üzmez diye düşünüyorum. Bütçen varsa işlemcini de 4690K veya 4790K yapıp OC yapabilir

yasak olduğunu bilmiyodum yeni üyeyim bütçe henüz belirlemedim ortalamanın az bişe üstü olsa bana yeter

Islemci ekran kartıni besleyebilir mi ki?
İşte bende onu öğrenmek istiyordum üstad sizlerin bilgisi daha fazla şuan taktım kartı açıyor ama yeterli mi değilmi onu bilmiyorum ne yapmam lazım ?
%70 ne kardeşim?
Yani performans olarak en yüksek olmasa da olur demek istemiştim ortalamanın az bişey üstü bi pc olursa bana yeterli
Everest BTX-750-1
Yönerge vermeden soru soruyorsunuz. KPSS sorusu gibisiniz.
Yani ortalamanın az birşey üstü bir pc olursa yeterli demek istemiştimz anakart işlemci ve ram bellek tavsiyesi isteyecektim. Birde güç kaynağı yeterlimi 2013 de yenilemiştim komple kasayı. Güç kaynağının eski olması kötü bir etkenmi ? Hala işe yararmı ?

Son düzenleme:
İşte bende onu öğrenmek istiyordum üstat sizlerin bilgisi daha fazla şu an taktım kartı açıyor ama yeterli mi değil mi onu bilmiyorum ne yapmam lazım?

Yani performans olarak en yüksek olmasa da olur demek istemiştim ortalamanın az bir şey üstü bir PC olursa bana yeterli.

Everest BTX-750-1.

Yani ortalamanın az bir şey üstü bir PC olursa yeterli demek istemiştimz anakart işlemci ve RAM bellek tavsiyesi isteyecektim. Bir de güç kaynağı yeterli mi 2013'de yenilemiştim komple kasayı. Güç kaynağının eski olması kötü bir etken mi? Hala işe yarar mı?

Kardeşim artık butceni söyler misin? Yoksa konuyu takipten çıkacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı