GTX 1660 sisteme işlemci ve monitör önerisi

Ben yazmayı unuttum. Benim bir kasam vardı onu Update atıyorum 8 GB Corsair RAM var 8 GB daha alacağım ve yeteri kadar depolama birimim var yani hazır sistem alırsam o depolama aygıtları boşa olacak o yüzden kendim toplamaya karar verdim. Bana bu bütçede en yüksek FPS verebilecek sistemm lazım bir de genelde toplanan hazır sistemlerde anakartı kısıyorlar diğer parçalara ağırlık verebilmek için sizce bende öyle mi yapmalıyım çünkü ASUS TUF 1200TL yaklaşık onun yerine 800TL bir şey alıp işlemci ve ekran kartına mı eklemeliyim?

Benim PC anlayışım bu şekilde, benim için FPS 2.plandadır. İşlemci, anakart, kasa ve depolama benim için daha önemli. Senin sisteminin vereceği performans tatmin edicidir, yani diğer bileşenlerden kısmaya gerek yok. 1080P kralı bir sistem olmuş zaten.

Benim PC anlayışım bu şekilde, benim için FPS 2.plandadır. İşlemci, anakart, kasa ve depolama benim için daha önemli. Senin sisteminin vereceği performans tatmin edicidir, yani diğer bileşenlerden kısmaya gerek yok. 1080P kralı bir sistem olmuş zaten.

Peki şuna biraz fazla para harcamışsın diyebilceğiniz bir şey var mı? Ekran kartı derseniz eğer biraz RGB düşkünüyüm o yüzden ekran kartı bu model olacak.

Peki şuna biraz fazla para harcamışsın diyebilceğiniz bir şey var mı? Ekran kartı derseniz eğer biraz RGB düşkünüyüm o yüzden ekran kartı bu model olacak.

Hayır kesinlikle, ekran kartı güzel. Sadece RGB değil soğutması bile üst düzey. Zaten o fiyata başka ekran kartı yok, 300 TL daha az verip daha kötü bir model almak zaten saçmalık olur. Onun dışında güzel sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı