GTX 1660 sisteme yükseltme önerileri

Warzone için HDD almayı düşünüyorum.

Hanginisi önerirsiniZ?

Yazmayı unutmuşum 144Hz monitör var. VX2458-C-MHD var.

Biraz pahalıymış ama işlemci güzel gözüküyor.
Tabii sistemi monitör hariç 5000 liraya alınca :D
XPG Pylon 650w modelini hiçbir satıcıda stokta bulamadım. Onun yerine aynı modelin 550w modelini ve FSP Hydro H600 modelini alabilirsin. FSP Hydro HD600 XPG Pylon 550w. FSP marka PSU 600w, XPG marka PSU 550w. Benim tercihim Pylon’dan yana.

Fiyatı piyasaya göre orada yüksek gibi.
XPG Pylon 650w modelini hiçbir satıcıda stokta bulamadım. Onun yerine aynı modelin 550w modelini ve FSP Hydro H600 modelini alabilirsin. FSP Hydro HD600 XPG Pylon 550w. FSP marka PSU 600w, XPG marka PSU 550w. Benim tercihim Pylon’dan yana.
Peki şu anki PSU'nun hangi model olduğunu nasıl öğrenebilirim?
Arkadan vida ile açmam gerekiyormuş sanırım. Tehlikeli midir? "Terrorists win" sesi gelmesin?

Peki şu anki PSU'nun hangi model olduğunu nasıl öğrenebilirim?
Arkadan vida ile açmam gerekiyormuş sanırım. Tehlikeli midir? "terrorists Win" sesi gelmesin?

Kasanın yan kapağını açarsanız muhtemelen PSU'nun etiketini görebileceksiniz. Arkada yan kapağı tutan vidalar varsa sökün. Tüm bu işlemleri yaparken işinizi sağlama almak adına bilgisayarı prizden çekin.

Kasanın yan kapağını açarsanız muhtemelen PSU'nun etiketini görebileceksiniz. Arkada yan kapağı tutan vidalar varsa sökün. Tüm bu işlemleri yaparken işinizi sağlama almak adına bilgisayarı prizden çekin.
Hocam komple şartel kapalı şu an zaten. Evet arkada vida var. Ama kasa camlı olmasına rağmen altta PSU sanki hazine gibi saklı. Gözükmüyor.
Aslında ben asıl geri takınca patlamasından korkuyorum :D

Hocam komple şartel kapalı şu an zaten. Evet arkada vida var. Ama kasa camlı olmasına rağmen altta PSU sanki hazine gibi saklı. Gözükmüyor.
Aslında ben asıl geri takınca patlamasından korkuyorum :D

Hocam vidaları sökerek camı çıkarın. Sonra PSU'yu ileriye ya da geriye doğru (hangisine daha kolay hareket ediyorsa) etiketi görene kadar hareket ettirin. Kablolara da zarar vermemeye çalışın.

Hocam vidaları sökerek camı çıkarın. Sonra PSU'yu ileriye ya da geriye doğru (hangisine daha kolay hareket ediyorsa) etiketi görene kadar hareket ettirin. Kablolara da zarar vermemeye çalışın.
Korkuttu.
Arkadaki vidaları söksem yine ulaşabilir miyim?
Eğer PSU Cover varsa zaten cam değil arka kablolama kapağını açman lazım görmek için.
Tamam öyle yapayım o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı