GTX 1660 Super bilgisayar alınır mı?

Hocam 3000 TL'lik klavye alıp 1050 Ti ile oyun oynayınca o 3000 liralık klavyenin anlamı kalmıyor. İdareten 100 liralık dandik klavye kullansın arkadaş, ileride değişir.
Arkadaş 3000TL daha bütçe çıksın adam akıllı ekipmanlar alsın derim ben. Benim attığım full setup 20k ama RX6600'lü bir sistemi ve daha kaliteli ekipmanları var .

Bende onu diyorum üstteki arkadaş sadece monitör PC atmış.
Hocam orda amazon linki de var arada kör gözlü olmayın lütfen. Bundle ile beraber kulaklık mousepad ve mouse geliyor. Zaten klavye yazmamışım onu da altta önerdim

Arkadaş 3000TL daha bütçe çıksın adamakıllı ekipmanlar alsın derim ben. Benim attığım Full setup 20k ama RX6600'lü bir sistemi ve daha kaliteli ekipmanları var.

Hocam orada Amazon linki de var arada kör gözlü olmayın lütfen. Bundle ile beraber kulaklık mouse pad ve mouse geliyor. Zaten klavye yazmamışım onu da altta önerdim.

Çıkamayacaksa bile attığınız sistem ile monitörü alsın derim. Şahsen 5000 liralık ekipman ile 5000 lira edecek bir bilgisayar kullanmaktansa 100 liralık ekipmanlar alırım, geri kalan paramla sistem alırım. Ki o Trendyol'daki sistemin ekipmanlarının 1000 lira edeceğinden bile şüpheliyim.

Geri
Yukarı