GTX 1660 Super FurMark sonuçları nasıl?

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS Dual GTX1660s EVO OC kartımı 1080P'de teste soktum. Fakat sonuçları iyi mi kötü mü bilmiyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• cvvnj.PNG
    cvvnj.PNG
    15,7 KB · Görüntüleme: 929
Hocam kartı daha dün aldım kasaya taktım çalıştırdım bir sıkıntı yoktu. Sonra egzoz fanını ters taktığımı anladım ve kasayı yatırıp egzoz fanını çevirdim. Daha sona kasayı tekrar dikey pozisyona getirip bilgisayarı açtım ve bilgisayar açılırken 3,4 saniye boyunca ekran kartından titreme ve garip bir ses çıkmaya başladı. Ekran kartını 2,3 kez çıkarıp taktım fakat sorun halen devam ediyor. Kasayı yan yatırıp açtığımda böyle bir ses duyulmuyor. Sizce neden böyle olmuş olabilir?

@Huseyinatik o titremenin ekran kartından geldiğine emin misin? Ekran kartının kasaya takılı vidasını düzgünce sıktın mı? Egzoz fan tam o bölgede oluyor çünkü ve sistem ilk açılışta tüm fanla %100 hızda döner. O esnada titreme yapıyordur. Sen hem egzoz fanı hem de ekran kartının vidasını kontrol et sabit olsunlar iyice.

@Huseyinatik o titremenin ekran kartından geldiğine emin misin? Ekran kartının kasaya takılı vidasını düzgünce sıktın mı? Egzoz fan tam o bölgede oluyor çünkü ve sistem ilk açılışta tüm fanla %100 hızda döner. O esnada titreme yapıyordur. Sen hem egzoz fanı hem de ekran kartının vidasını kontrol et sabit olsunlar iyice.
Hocam ekran kartından geldiğine eminim. Vidaları baya sıktım sonra acaba çok mu sıktım diyip gevşettim fakat çözüm olmadı. Fanların balansında bir sıkıntı olmuş olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı