GTX 1660 Super Hive OS ayarları nasıl olmalı?

HyperSpeedT

Hectopat
Selamlar, yeni almış olduğum Gigabyte GTX 1660 Super OC kartım ile Hive OS üzerinden mining yapıyorum. Fakat değerleri tam olarak oturtamadım. Önerilen birçok ayarı denedim fakat 28.68 mh üstünü göremedim. Güncel ayarlarım bu şekilde.

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Micron bellekler için stabil bir ayar var mı?
Core 1050 yapıyorum 1660S için Memory Micron'da biraz daha az yapmak gerekiyor. Tavsiyem 1500-1750'den başla hatalı paylaşım vermezse yükseltirsiniz hatalı paylaşım verince düşürürsünüz gerçi bendeki Micron bellekler 2200'de stabil çalışıyor 2200'den de başlanabilir bakın duruma göre.

Maalesef core düşünce watt yükseliyor. Bazı yerlerde gördüklerimi ve kendi kafama göre denediklerim oldu. Özellikle - core yapınca watt 125 lere kadar yükseliyor. 31-32 arası bir mh değerine sahip olduğumda ise 90-95w arası bir güç çekiyor. Bunun orta yolu yok sanırım
Bu arada kullandığım kart Asus tuf modeli

Maalesef core düşünce watt yükseliyor. Bazı yerlerde gördüklerimi ve kendi kafama göre denediklerim oldu. Özellikle - core yapınca watt 125 lere kadar yükseliyor. 31-32 arası bir mh değerine sahip olduğumda ise 90-95w arası bir güç çekiyor. Bunun orta yolu yok sanırım
Bu arada kullandığım kart Asus tuf modeli
Hocam zor yerden sordun ya :( Hiç başıma gelmedi keşke yardımcı olabilseydim.

Geri
Yukarı