GTX 1660 Super için 350W yeter mi?

İşlemcinin maksimum çekeceği güç 85W, ekran kartının da 120 yani yeterli olur, ama arada küçük bir fiyat farkı varsa 400W alın.

Peki şu an 350W elimde kasada takılı ekran kartını takıp denesem sorun olur mu?
Psuya bağlı değişebilir. 8 pin güç kablosu varsa takıp deneyebilirsiniz. açılmada ya da masaüstünde gezerken sıkıntı yaşatmaz ancak oyuna girdiğiniz zaman güç tüketiminiz artacağı için psunuzun verimliliğine göre sistem bir anda kapanabilir. bir şey olup olmaz konusuna bir şey diyemeyeceğim fakat Ben tavsiye etmem

Bilgisayarı maksimum güçte kullanmadığınız, sürece güç konusunda bir şey olmayacaktır. Fakat PSU nun kondisyonu ne durumda bu önemli. Hangi ekran kartından geçtiniz?

GTX 1660 130W
i5 4440 84W
Bence 350W yetmez.

Önerilen güç 450W istiyor abi.
Diğer parçaların 100W üstü çekeceğini düşünmüyorum. Ekran kartını 1650 olarak gördüğüm için 8 pini düşünmemiştim, @decoupler sağ olsun 1660 olduğunu farkettim.

Bilgisayarı maksimum güçte kullanmadığınız, sürece güç konusunda bir şey olmayacaktır. Fakat PSU'nun kondisyonu ne durumda bu önemli. Hangi ekran kartından geçtiniz?

Diğer parçaların 100W üstü çekeceğini düşünmüyorum. Ekran kartını 1650 olarak gördüğüm için 8 PIN'i düşünmemiştim, @decoupler sağ olsun 1660 olduğunu fark ettim.

MSI GTX 750 Ti vardı.

Bilgisayarı maksimum güçte kullanmadığınız, sürece güç konusunda bir şey olmayacaktır. Fakat PSU'nun kondisyonu ne durumda bu önemli. Hangi ekran kartından geçtiniz?

Diğer parçaların 100W üstü çekeceğini düşünmüyorum. Ekran kartını 1650 olarak gördüğüm için 8 PIN'i düşünmemiştim, @decoupler sağ olsun 1660 olduğunu fark ettim.

MSI GTX 750 Ti vardı.

Hocam bu bilgisayar GTX 750 Ti için olabilir
Zaten tam 350W PSU varken takılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı