GTX 1660 Super Minecraft Normalden Düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Chunk hangi ayarda? Attığınız görselde 61 yazıyor. Oradaki Chunk ayarını mı gösteriyor bilmiyorum ama eğer 61'de kullanıyor iseniz o ayarı düşürmeyi deneyin. FPS'i en çok etkileyen ayarlardan birisi.

Chunk hangi ayarda? Attığınız görselde 61 yazıyor. Oradaki Chunk ayarını mı gösteriyor bilmiyorum ama eğer 61'de kullanıyor iseniz o ayarı düşürmeyi deneyin. FPS'i en çok etkileyen ayarlardan birisi.
Hocam 20lerde chunk'ım. Chunklar yüklenirken Fps düşüyor genellikle. Bu neyden kaynaklı olabilir bir fikriniz var mı?

Hocam siz oyuna 2 GB RAM vermişsiniz, tabii o kadar az alırsınız şimdi eğer orijinal MC kullanıyorsan ilk olarak yüklemeler'e gir oradan oynamış olduğun sürüme 3 noktaya basıp düzenleye bas oradan da daha fazla seçeneklere bas orada jvm değişkenlerinin altında (-xmx2g -xx:+unlockexperimentalvmoptions) burada 2G yazan yer sende 3 ya da 4 de yazıyor olabilir. Oraya 12 filan yaz. Max15 yazabilirsin bu da Java'ya RAM verilmiş olacak tavsiyem 12-13 yazman olur. İyi oyunlar hocam.

Hocam siz oyuna 2 GB RAM vermişsiniz, tabii o kadar az alırsınız şimdi eğer orijinal MC kullanıyorsan ilk olarak yüklemeler'e gir oradan oynamış olduğun sürüme 3 noktaya basıp düzenleye bas oradan da daha fazla seçenekler e bas orada jvm değişkenlerinin altında (-xmx2g -xx:+unlockexperimentalvmoptions) burada 2G yazan yer sende 3 ya da 4 de yazıyor olabilir oraya 12 filan yaz Max15 yazabilirsin bu da Java'ya RAM verilmiş olacak tavsiyem 12-13 yazman olur II oyunlar hocam.

Bu söylediklerimi oyunun Launcher'inde yapacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı