GTX 1660 Super sistem sık sık ekran kararıyor

DarkBloodd

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba bilgisayarım ortalama 2 dakikada bir 35-40 saniye ekran kararıyor, PC çalışma fonksiyonlarını yitirmiyor beye kapanmıyor fakat ekran kararıyor.
Bu şekilde kullanılmaz hale geldi sorun 2 ay gibi bir süredir devam etmekte.
Not: Ekran kartım 6 GB GTX 1660 Super bilgisayar ile Ethereum mining yapmaktayım, yaz aylarında sistem sürekli çalıştı ısı kontrol ediyordum fakat hava sıcaklığından dolayı bir sorun yaşanmış olabilir diye düşünüyorum.

Tekrar ayarları resetleyin hatta Afterburner ve onunla ilgili her şeyi kaldırıp o şekilde sistemi takip edin.

Güç ayarlarını ve Afterburner kapatıp deniyorum yani o şekilde kullanıyorum şu an.

Tekrar ayarları resetleyin hatta Afterburner ve onunla ilgili her şeyi kaldırıp o şekilde sistemi takip edin.

Erken konuşmak istemiyorum fakat güç ayarlarını performans ayarına getirdiğim 5 dk oldu olmadı. Umarım bu sorun çözülmüştür :)
Güç ayarlarını ve Afterburner kapatıp deniyorum yani o şekilde kullanıyorum şu an.

Erken konuşmak istemiyorum fakat güç ayarlarını performans ayarına getirdiğim 5 dk oldu olmadı. Umarım bu sorun çözülmüştür :)
Yine karardı çıldırmak üzereyim artık

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı