GTX 1660 Super sistem toplama

Dediğim gibi bütçeniz artabilirse bu sistemde özelleştirme yaparak alabilirsiniz. 5600 ile 5600x arasında pek bir fark yok bence ucuz olan alınmalı.
Peki bir şey soracağım şu anda elimde bir pcm var içindekiler, 8 gb ramim var, ryzen 3 2200g işlemcim var. Ben işlemcimi i3 12100f ile ramimi de 16 gb yapmak istiyorum, ekran kartımda rx 570. Güzel olur mu sizce?

Onun hakkında bir yorumum yok hocam.
Tamamdır

i3 12100f biraz bana göre düşük geliyor.
Hocam valla i3 ama 12.nesil. Ben RTX 3060 ile kullanıyorum en ufak darboğaz yapmıyor. Hatta duyduğuma göre 3060 Tİ bile besleyebiliyormuş. Gayet güçlü bir işlemci bana göre. Tabii bütçeniz bundan fazlaysa daha iyisini almak daha iyi olur. Ama fiyatına göre gayet güzel bir CPU.

Peki bir şey soracağım şu anda elimde bir pcm var içindekiler, 8 gb ramim var, ryzen 3 2200g işlemcim var. Ben işlemcimi i3 12100f ile ramimi de 16 gb yapmak istiyorum, ekran kartımda rx 570. Güzel olur mu sizce?

Tamamdır
Elinizdeki anakart nedir hocam? Hazır bir bilgisayarınız varsa dediğiniz gibi yapabilirsiniz ama zaten AM4 bir işlemciniz varken o yönden bir yükseltme yapmak daha mantıklı İntel tarafında anakart masrafı da var.

Elinizdeki anakart nedir hocam? Hazır bir bilgisayarınız varsa dediğiniz gibi yapabilirsiniz ama zaten AM4 bir işlemciniz varken o yönden bir yükseltme yapmak daha mantıklı İntel tarafında anakart masrafı da var.
Bir gelişme oldu, bilgisayarcı aradı az önce tamire vermiştim, 4300 tl tutmuş tamiri anakart ile işlemci değişecekmiş. İşlemci değişmeden önce ryzen 3 2200g vardı, şimdi hangi modelle değiştirirler acaba tahmin edebiliyor musunuz?

Bir gelişme oldu, bilgisayarcı aradı az önce tamire vermiştim, 4300 TL tutmuş tamiri anakart ile işlemci değişecekmiş. İşlemci değişmeden önce Ryzen 3 2200G vardı, şimdi hangi modelle değiştirirler acaba tahmin edebiliyor musunuz?

Hocam bilmiyorum ama sizdeki işlemci ve anakarta o kadar diyorsa yaptırmayın. 5 bin bütçeyle Ryzen 5 5600 + ASUS Prime B550M-K modele geçilir.

Hocam bilmiyorum ama sizdeki işlemci ve anakarta o kadar diyorsa yaptırmayın. 5 bin bütçeyle Ryzen 5 5600 + ASUS Prime B550M-K modele geçilir.
Valla yıllardır kullanıyorum bilgisayarımı zaten tamire vermiştim bir sorunu vardı ayrıca 4 yıldır çok memnunum. Mecbur vereceğiz memnunluk meselesi. Valla en az şu an bir bilgisayar 15k onun için daha var, şimdilik elimizdekiyle idare ediyoruz.

Vallahi yıllardır kullanıyorum bilgisayarımı zaten tamire vermiştim bir sorunu vardı ayrıca 4 yıldır çok memnunum. Mecbur vereceğiz memnunluk meselesi. Vallahi en az şu an bir bilgisayar 15k onun için daha var, şimdilik elimizdekiyle idare ediyoruz.

Tabii hocam memnunsanız problem yok. Bilgisayarcının size çıkarttığı masraf ile siz daha iyi kombinasyon yapabilirdiniz bazı sizdeki parçaları da kullanıp o yüzden öyle dedim.

Tabii hocam memnunsanız problem yok. Bilgisayarcının size çıkarttığı masraf ile siz daha iyi kombinasyon yapabilirdiniz bazı sizdeki parçaları da kullanıp o yüzden öyle dedim.
Tabii sizin dediğini gibi de olabilirdi ama böyle oldu bakalım hayırlısı. Neyse teşekkürler arkadaşlar sizde baya yardımcı oldunuz.

Geri
Yukarı