GTX 1660 Super sisteme ne tarz bir yükseltme yapabilirim?

Kaç kere 1660S gördünüz de bunu diyorsunuz anlamadım. 1080p için hala yeterince güçlü bir kart.

Senden fazla gördüm o kartları Elinde fırsat farken değişsin diyorum ben 1080p kaldırır ama yetersiz gelir Çoğu yeni oyunu bak bakayım 1080P'de zevk alarak oynayacak misin?

Senden fazla gördüm o kartları Elinde fırsat farken değişsin diyorum ben 1080p kaldırır ama yetersiz gelir Çoğu yeni oyunu bak bakayım 1080P'de zevk alarak oynayacak misin?
Yetersiz geldiği falan yok siz cidden hiç bir şey bilmiyorsunuz. 3k bütçe ile en fazla alabileceği kart 2. el bir 2060 olur ki yeni oyunlar için o da yeterli olmayacak zaten. Şu an en mantıklı seçim 12. nesil bir işlemci almak.

Nereye kadar gideri olacak daha yeni çıkan Forza oyununu en dusukte bile acmiyor çoğu oyunda Drop yiyorum tek bende değil çoğu kiside.

1660S'den çok daha güçsüz RX570 4 GB'la bile FH5 de medium ayarlarda 60+FPS alıyordum, sorun sizin sistemde

1660S, 10100F'ten daha çok idare edecek bir donanım
İşlemci idare eder neden değiştiresin ki? Ekran kartı yenile Ciddi anlamda yetersiz gelmeye başlayacak.

Geri
Yukarı