GTX 1660 Super Ve FX 8350 Sistem Uyumu

Gözümü düşük tutmak istemiyorum 1660S'e kafayı koydum. Ama ne yapacağımı bilmiyorum.
Darboğazdan verimli FPS alamazsın fakat ileride sistemi tamamen değiştireceğim ve şuan için ekran kartıma bütçem var diyorsanız alabilirsiniz.

Farkındaysanız işlemci FX 8350, RX 570'i kaldırmasını mı bekliyorsunuz. :)
GTX 1050Ti kullancısı olarak bu ekran kartı özellikle önermiyorum. :)

OC yapsam?
Bence bir problem olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gördüğünüz üzere ekran kartı genelde %90 kullanılıyor. FX 8350 çok güçlü bir işlemci, eski ama 1660 Super'i az bi darboğazla götürür.
Bence de bir problem olacağını düşünmüyorum. FX 8350 eski ama gayet iyi bir işlemci. Çoğu kişi önyargıyla yaklaşıyor.

OC yapsam?

Bence de bir problem olacağını düşünmüyorum. FX 8350 eski ama gayet iyi bir işlemci. Çoğu kişi önyargıyla yaklaşıyor.
Bence de. Ki olsa da rahatsız edecek derece olmaz bakın ben buradayım, az önceki mesajımda belirttiğim gibi i3-2120 ile GTX 1060'ı 2 sene boyunca kullandım. İstediğim oyunu yüksek ayarlarda +65-70 FPS oynattı. Darboğaz biraz oldu duruma göre ama insan pişman olmuyor. Doya doya kullanıyorsun.

Ve BDO'da ekran görüntüleri atmıştım inanmayanlara, 1600x900 çözünürlükte işlemci ve ekran kartı %100 sabitleniyordu ve oyunu akıcı bir şekilde oynamamı sağlıyordu. (Ultra ayarlarda) İsterseniz para biriktirip RTX 3000 serisini bekleyebilirsiniz. Yine darboğaz yaptığı kadar oynarsınız ama bilirsiniz, ilerde tüm parçalarınızı değiştirmek istediğinizde elinizde bir canavar olacak :).

Anladım cevaplar için teşekkürler. Son bir sorum olacak Zotac alacağım bir performans farkı olur mu diye korkuyorum MSI ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı