GTX 1660 Super ve R5 3600 uyumu

Varol88

Hectopat

Merhaba.

2 Kart arasındaki fark nedir fanları dışında?

Bir de R5 3600 ve Gigabyte B450M S2H ile kullanmayı düşünüyorum. Ne dersiniz? İki kart arasında FPS ne kadar oynar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kasana 3 fanlı model sığıyorsa onu alın. FPS farkı olmayacaktır lakin daha iyi soğuduğundan daha stabil ve serin çalışır. Uzun vadede biraz daha rahat edersiniz. Belki OC ile fazladan performans verebilir 2 fanlı modele göre. Bunların harici fark yok.

Çift fanlı modelini 1750 TL'ye aldım 2 hafta önce. 72 derecenin üzerine çıkmıyor. Aralarında soğutma dışında bir fark yok sanırım. O nedenle bir fps farkı da olmayacaktır. Kart MHZ kısma derecesine kadar ısınmıyor çünkü. İşlemcim R5 3600. Uyumluluk olarak neyi kastettiğini anlamadım ama eğer darboğazdan vs. bahsediyorsan hayır darboğaz olmaz.

Çift fanlı modelini 1750 TL'ye aldım 2 hafta önce. 72 derecenin üzerine çıkmıyor. Aralarında soğutma dışında bir fark yok sanırım. O nedenle bir fps farkı da olmayacaktır. Kart MHZ kısma derecesine kadar ısınmıyor çünkü. İşlemcim R5 3600. Uyumluluk olarak neyi kastettiğini anlamadım ama eğer darboğazdan vs. bahsediyorsan hayır darboğaz olmaz.
1750 ye güzel almışsın 2500 vericem moralim bozulacak şimdi 😅😅

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı