GTX 1660 Super vs GTX 1650 Super

achillesvrsc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, i7 9700K - MSI Z390 anakart - 24 GB RAM ve Zotac 1050 Ti sisteme sahibim ve ekran kartımı değiştirmek istiyorum.
1650 ve 1660 arasında kaldım. 2'si arasında 3 milyar gibi bir fark mevcut. Sizce 1660 almak mantıklı mı?
Aralarındaki farka değer mi bilgilendirirseniz sevinirim. Aradaki fark ile işlemci sıvı soğutma vs RAM upgrade yapmak nasıl olur?
Bilgilendirirseniz sevinirim.

Sisteminiz gayet güzel. İşlemciniz oldukça güçlü. RAM olması gerekenden fazla ve yeterli. 1050Ti'dan sonra 1660 Super almak büyük bir fark yaratacaktır. Fakat önerim beklemeniz. 3050 serisi kartlar geliyor galiba. Bakalım belki uygun olurlar. Ha illa alacağım ve durumum var diyorsanız tavsiyem RTX 2060 almanız. Hem daha yeni teknolojiler barındırıyor, hem de 1660'tan bir tık daha önde.

Sisteminiz gayet güzel. İşlemciniz oldukça güçlü. RAM olması gerekenden fazla ve yeterli. 1050Ti'dan sonra 1660 Super almak büyük bir fark yaratacaktır. Fakat önerim beklemeniz. 3050 serisi kartlar geliyor galiba. Bakalım belki uygun olurlar. Ha illa alacağım ve durumum var diyorsanız tavsiyem RTX 2060 almanız. Hem daha yeni teknolojiler barındırıyor, hem de 1660'tan bir tık daha önde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan da görüldüğü gibi fiyatları aynı skalada. Düşünün derim.

yorumlarınız için teşekkür ederim. Sanırım biraz daha bekleyeceğim belki düşer veya yeni kart çıkarabilirler.

Yorumun için teşekkürler. MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS alabilirim. ventus modeline ısınmada sıkıntı olduğunu duydum ne kadar doğru bilmiyorum sizce nasıl? ve yeni kart gelmesi takdirde beklemek doğru olur diye düşünüyorum.​

Yeni konular

Geri
Yukarı