GTX 1660 Super vs RTX 2060 Super

ahmet.35

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam şu anda kullandığım ASUS Phoenix GTX 1660 Super ekran kartımın 03/05/2025 tarihine kadar garantisi mevcut 2.el olarak 5 ay miningte çalışmış 8 ay garantili RTX 2060 Super kartını buldum sizce ne yapmalıyım kendi kartimi kullanmaya devam mı edeyim yoksa RTX serisine geçiş mi yapayım bu arada 2060 3.750TL elimdeki kartıda o fiyatlara satabileceğimi düsünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum AMD tarafina pek ilgim ve sevgim yok.

Son düzenleme:
DLSS teknolojisini düşünürsek 1660S'ten 2060'a geçiş gayet mantıklı. AMD istemiyorum derseniz yapılması saçma olacak bir harcama olmaz.

Herkese selam şu anda kullandığım ASUS Phoenix GTX 1660 Super ekran kartımın 03/05/2025 tarihine kadar garantisi mevcut 2.el olarak 5 ay miningte çalışmış 8 ay garantili RTX 2060 Super kartını buldum sizce ne yapmalıyım kendi kartimi kullanmaya devam mı edeyim yoksa RTX serisine geçiş mi yapayım bu arada 2060 3.750TL elimdeki kartıda o fiyatlara satabileceğimi düsünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum AMD tarafina pek ilgim ve sevgim yok.
Tertemiz kartı verip 2. el miningli bir kart almanı tavsiye etmem.
Evet ancak WattMan problemi vs düşündürüyor.
5000 serisi olarak doğru bir düşünce fakat 6000 serisi alınabilir.

Ben RX 6700 XT kullanıyorum WattMan falan yok önceden alıyordum fakat işlemcimin sıcaklığı arttığı için kart kendini otomatik olarak korumaya alıyor sisteminizde ki parçalarda ya da işletim sisteminizde sağlıklıysa sistem WattMan vermiyor ama siz kalitesiz PSU'ya da korsan yazılım kullanırsanız WattMan yemeniz çok daha fazla mümkün kartınız yetiyorsa 1660S'le devam edin yok yetmiyor diyorsanız RX 6600 ve üstü kartlara yönelebilirsiniz (sisteminiz sağlıklı çalışıyorsa ki darboğaz bile WattMan verdiriyor gözlemlendi)

Geri
Yukarı