GTX 1660 Super yükte 81 derecede çalışıyor

SnoopyX2

Yoctopat
GTX 1660 Super ekran kartı kullanıyorum %100 yükte max 81 dereceyi gördü kasam tek fanlı ekran kartı sıcaklığı normal midir ayrıca oda sıcaklığı da çok yüksek eğer bu değer fazlaysa soğutmak için neler yapabilirim

Benimki de GTX 1650 ve Max yükte 83 derecede çalışıyor. Bunu önlemek için çoğu oyunda V-Sync kullanıyorum eğer macun sürmeden halletmek istiyorsanız bu da bir çözüm.

Benimki de GTX 1650 ve Max yükte 83 derecede çalışıyor. Bunu önlemek için çoğu oyunda V-Sync kullanıyorum eğer macun sürmeden halletmek istiyorsanız bu da bir çözüm.
V-Sync nedir?

V-Sync nedir?

Oyundaki FPS'yi monitör hertzinize sabitleyerek ekran kartını o FPS'yi alacak şekilde ayarlıyor ve kart daha az zorlanıyor.

V-Sync nedir?
@467838
Oyundaki FPS'yi monitör hertzinize sabitleyerek ekran kartını o FPS'yi alacak şekilde ayarlıyor ve kart daha az zorlanıyor.
Gta 5 oynayacam korkuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı