GTX 1660 Ti alınır mı?

Sende crackli oyun oynama o zaman orijinal oyna? Sizin gibi kişiler yüzünden çogu oyuna Türkçe yama çıkmıyor. Para vermemek için korsan indiriyorsunuz.
Tabiiki crackli oyun oynanmamalı fakat oyunların türkçe olarak çıkmamasının başlıca sebebi türk halkının crackli oynaması değil, en çok torrent, crack kullananlar ruslar neden istisnasız her oyunda rusça dil var? bu birazda politik sebeplerden dolayı anlayacağın. Fakat ortada bir emek var sanat var değeri neyse verilip oynanmalı bende crack karşıtıyım

Tabii ki crackli oyun oynanmamalı fakat oyunların Türkçe olarak çıkmamasının başlıca sebebi Türk halkının crackli oynaması değil, en çok torrent, crack kullananlar Rus'lar neden istisnasız her oyunda rusça dil var? Bu birazda politik sebeplerden dolayı anlayacağın. Fakat ortada bir emek var sanat var değeri neyse verilip oynanmalı bende crack karşıtıyım.

Horizon Zero down neden 250 TL o zaman?

Orijinal almamak için ekran kartı değiştirmiş arkadaş 😉

Ekran kartına 300 vereceğine Steam indirimlerinde bolca oyun alabilirdi. :)
kendim RX570 kullanıyorum tam fiyat/perfonmans Allah'a şükür bir sıkıntısı yok şuana kadar.

Sende crackli oyun oynama o zaman orijinal oyna? Sizin gibi kişiler yüzünden çogu oyuna Türkçe yama çıkmıyor. Para vermemek için korsan indiriyorsunuz.

NFS Payback'a sadece FPS denemek için 300 TL vermediğim için özür dilerim. Keşke öyle bir imkanım olsa. Zaten sonradan korsan oyunların gerçek FPS değerlerini vermediğini öğrendim. Para verecek olsam zaten crackli yüklemem.

Aynen. Ben de AMD'den geçtim. RX570'ten GTX 1660 Super'e geçtim. Vallaha oyun oynarken artık sıcaklıklara bakmıyorum, Driver sorunlarıyla uğraşmıyorum, bir de AMD ekran kartlarında şöyle bir şey var; crackli oyunların bazılarını hatta çoğunu açmıyor. Siyah ekranda kalıyor, oyuna basıyorsun açılıyor ama ses mes yok Full siyah ekran. Ben kötüdür her kartı öyledir demiyorum ama, ben de senin gibi 300 lira fazla verip bunlarla uğraşmam daha iyi. Hiç olmazsa kafam rahat olur.

O ekran kartına paranız var neden oyuna yok.

Horizon Zero down neden 250 TL o zaman?

Ekran kartına 300 vereceğine Steam indirimlerinde bolca oyun alabilirdi. :)
kendim RX570 kullanıyorum tam fiyat/perfonmans Allah'a şükür bir sıkıntısı yok şuana kadar.
Horizonun 250TL olması ile crackli oyunun ne alakası var onu anlamadım?

Yeni konular

Geri
Yukarı