Satılık GTX 1660 Ti bilgisayar

i9 9900K ya neden orta sınıf bir ekran kartı tercih ettin reis?
2070 alınır dı.
3060 ya da.
Ben almadım kardeşim aldı. Kardeşime dedimki i5 al ekran kartına var ama babamın tanıdığı bilgisayarcının dediğini yaptılar benim dediğimi takmadılar sonra kendileride kabul etti keşke seni dinleseydik diye.
4000 verebilecek bir babayiğit var ise satabilirsiniz hocam.
Sen ne kadar verebilirsin?
RAM fiyat alabilir miyim?
400’e bırakırım.
Fiyat nedir hocam?
Hocam yanlışlıkla 1000 fazla hesaplamışım hesaplarken şimdi geri düzelttim 10.000 tüm parçalar dahil fiyat.

Son düzenleme:
Kutu fatura varsa garantisi devam ediyorsa ekran kartını GET ile 3700 TL'den alabilirim.

Kutu fatura varsa garantisi devam ediyorsa ekran kartını GET ile 3700 TL'den alabilirim.
4300 elden veren var dalga mi geçiyorsun? İlanlarına baktım da yüksek ihtimal benden alıp farklı birine satacaksın.

4300 elden veren var dalga mi geçiyorsun? İlanlarına baktım da yüksek ihtimal benden alıp farklı birine satacaksın.

Ben teklifimi yaptım senin için yeterli değilse olmaz der geçersin. Ukala ukala cevap vermenin gereği yok. Ben aldıktan sonrada kartı ne yapacağım seni ilgilendirmez. İyi satışlar.

Ben teklifimi yaptım senin için yeterli değilse olmaz der geçersin. Ukala ukala cevap vermenin gereği yok. Ben aldıktan sonrada kartı ne yapacağım seni ilgilendirmez. İyi satışlar.
Umarım bu piyasada 3400 lira civarına gtx 1660ti satan bulursunuz iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı