GTX 1660 Ti ekran kartlı sistem için PSU önerisi

alperen3546

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben MSI'ın hazır sistemini almıştım. Yaklaşık 2 sene önce aldığımda çok bilgim yoktu bilgisayarlar hakkında, 350 Watt PSU takılı şu anda sistemde. Bunun yeterli olmadığını düşünüyorum yükseltmek istiyorum. Sizce yükseltmeli miyim? Yükseltmemi önerirseniz ileriye yönelik düşük Watt'lı olmayan PSU önerilerinizi almak isterim.

İşlemci: i5 9400F.
Anakart: H310M PRO M.2 Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir şey olsun istiyorum 1.500e kadar çıkabilirim ama o kadar harcaman gereksiz olur daha uygun bir şey al derseniz önerilerinizi yazabilirsiniz.Ben maksimum verebileceğim parayı yazdım.Bir de çok bilgim yok açıkçası.Şimdiden teşekkürler.😊 @PashaReyiz @blavlmao

İyi bir şey olsun istiyorum 1.500e kadar çıkabilirim ama o kadar harcaman gereksiz olur daha uygun bir şey al derseniz önerilerinizi yazabilirsiniz. Ben maksimum verebileceğim parayı yazdım. Bir de çok bilgim yok açıkçası. Şimdiden teşekkürler.😊 @PashaReyiz @blavlmao

XPG Core Reactor 650w 80 Plus Gold Power Supply Güç Kaynağı - 650 g-bkceu Fiyatı, Yorumları - Trendyol o kadar çıkmanıza gerek yok bu sistemde bu işinizi rahat görecektir.

Çok teşekkür ederim öneriniz için🙂
10700k işlemci , sıvı soğutucu ve z490 anakart için yeterli olur mu bu PSU? Sistemi yükseltme ihtimalime karşılık @PashaReyiz @Mehmet A
3090'a kadar yolu var. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İleriye dönük istiyorsan 650 Watt +80 Plus modellere yönelebilirsin ancak bütçe önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı