GTX 1660 Ti için 144 Hz 1 ms Monitör Tavsiyesi

Bakın TN panel size en kötü renk kalitesini sunan paneldir. Profesyonel olarak CS:GO veya FPS tarzı oyun oynuyorum derseniz derim ki, TN panel alın(ikisinden birini alırsınız). G-Sync olayına takılmayın, Freesync monitörler de artık NVIDIA ile çalışabiliyor. 2000 TL'yi kısmen çöpe atmış oluyorsunuz. İlk yorumumda belirttiğim ürünler piyasada tutulan ürünler. Yaşadığınız bölgede var ise bir teknoloji mağazasına giderek TN ve VA panel monitörü karşılaştırın. Bundan 3-4 sene önce deseniz TN panel evet oyun için daha uygundu gerek fiyat gibi şeylerle fakat VA panel tipi ilerledi ve ulaşılabilir ve iyi bir durumda şu an.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım konularına tövbeliydim, devam etmemem gerekiyor anlaşıldı.

Son düzenleme:
Üstteki mesajımda yazdım ya panellerin ne olduğunu.

Gayet açıklayıcı yazmışsın yani daha önce TN,VA,IPS diye bir panel duymadığım için anlamıyorum ama ne yapayım 😀 eline emeğine sağlık
Evde laptop var aç oyna kapat git mantığında anlayacağın :)
Yani BattleField,CS,CS GO ve çook eskilerden 2D kalma bir oyun oynayacağım.

@261538 dostum evet senin dediğin doğru, FREESYNC destekli monitörler artık uyumlu fakat her monitör uyumlu mu?
Örnek vermek gerekirse linkte atmış olduğum monitör de G-SYNC uyuyor mu?uyumlu mu?merak ettiğim konu bu.
Aydınlatırsan ya da sende bir monitör önerirsen daha açıklayıcı olur
Şimdiden teşekkürler,

Her monitör uyumlu değil. Yavaş yavaş uyumlu yapmaya çalışıyorlar fakat genellikle DP girişli monitörler oluyor. NVIDIA sürücü PDF içerisinde belirtiyorlardı yanlış hatırlamıyorsam hangi monitörleri eklediklerini. Şu an için yok galiba bilmiyorum. Önerdiğim monitörler ilk sayfada mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı