GTX 1660 Ti için 2K mı yoksa 1080P mi?

Herkese iyi yakşamlar. Babamla monitör bakıyorduk 2K'mı olsun yoksa FullHD mi diye, ikimiz de oyun tutkunuyuz babalı oğullu :) Daha çok hikaye modu oyunları oynuyoruz. Soruma gelecek olursak elimde GTX 1660 Ti modeli ekran kartı var. Biz daha çok Samsung monitör sevdiğimiz için yeniden Samsung almayı düşünüyoruz, onun için bu 2 monitörde kararsızlığa düştük benim en çok merak ettiğim soru GTX 1660 Ti 2K'lık mı ? yoksa FullHD mi ? ve fiyatları da aynı resmen. Fikirleriniz ve düşünceleriniz benim için çok önemli herkesin düşüncelerinizi almak isterim tekrardan iyi yakşamlar dilerim. Monitörler şunlar

Dostum 2k sana uyar kafat ordaki kavusli monitörün türünden asla alma genelde gecikme süreleri ıps monitörlere göre yüksek bilgine olsun bence 2k al ama kavisli alma

395434
395435

Benim test etme şansım oldu ama bi fark görememiştim. Bence 1080p tercih et gtx 1660ti için, hem yüksek FPS ve ultra grafik oyun oynarsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı