GTX 1660 Ti için YouTube'daki testler doğru mu?

Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, bu testler doğru mu? Kullanan arkadaşlar onaylarsa çok sevinirim. Bir arkadaşım bence bu kadar almaz dedi, biri YouTube güvenme dedi kafam karıştı. Bu testler doğru mu değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba, bu testler doğru mu? Kullanan arkadaşlar onaylarsa çok sevinirim. Bir arkadaşım bence bu kadar almaz dedi, biri YouTube güvenme dedi kafam karıştı. Bu testler doğru mu değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Evet testler doğru.

Agam adam FSR açmış. Normal yani.

Ben 1660 Super 4 yıla yakın kullandım her türlü oyunuda güzel oynadım kart iyi Ti olan model ile arasında az bir fark var.

Kimi oyunda normal kimi oyunda destekliyorsa FSR kullanarak güzel sonuçlarda oyun oynatır.

Elbette artık geride kalan bir model ama bütçe ve durumlar buna el veriyorsa hakkını verir.

Ben 1660 Super 4 yıla yakın kullandım her türlü oyunuda güzel oynadım kart iyi Ti olan model ile arasında az bir fark var.

Kimi oyunda normal kimi oyunda destekliyorsa FSR kullanarak güzel sonuçlarda oyun oynatır.

Elbette artık geride kalan bir model ama bütçe ve durumlar buna el veriyorsa hakkını verir.

Bütçem sıkıntılı o yüzden tercih ediyorum. Teşekkür ederim. FSR quality modda kullanıyorum zaten şu an da çoğu oyunda o kartta da aynı şekil kullanırım. Bazı oyunlarda açmam bile FSR.

Agam adam FSR açmış. Normal yani.

Bende açarım hocam kullanıyorum zaten şu anki ekran kartımda bazı oyunlarda 1660 Ti daha fazla oyunda kullanırım bazı oyunlarda kullanmam bakacağım.

Evet testler doğru.

Teşekkür ederim herkese iyi geceler.

Geri
Yukarı