GTX 1660 Ti ile toplanacak en uygun fiyatli sistem

Bu sistemi kendim satın aldım yarın veya salı günü elime geçecek inşallah
pc2.png

GTX 1660 Ti olan ve minimum fiyata sahip olan bir oyun sistemi toplamanızı rica ediyorum.
Şu an stoklarda yokmuş ama beklemeni tavsiye ederim:
Ekran kartı kısmında +83 TL fark ile 1660Ti seç.
1564319855826.png

Şu an stoklarda yokmuş ama beklemeni tavsiye ederim:
Ekran kartı kısmında +83 TL fark ile 1660Ti seç.
Eki Görüntüle 421283
O model ısınıyor diye duymuştum.
Bende bunu gtx dual 1660ti yapıp almayı düşünüyorum.

O model ısınıyor diye duymuştum.
Bende bunu GTX DUAL 1660Ti yapıp almayı düşünüyorum.
1660'dan 1660Ti'ye geçmek için +470 TL vereceksiniz yani?
1564320545704.png

Ben de araştırdım ama ısındığına rastlamadım. Isınmaktan kasıt 70-75C'ler ise hepsi o değerlere çıkıyor. +470 TL verip Palit model 1660Ti alacağınıza linkini attığım sisteme ASUS TUF 1660Ti ekleyip alın daha iyi olur diye düşünüyorum.

Ayrıca attığınız sistemde 8GB RAM ve 240GB SSD var, base fiyat olarak diğerinden pahalı. Benim attığım linkteki sistemde ise 240 SSD + 1TB HDD + 16GB RAM var. Tabii sizin sistemdeki işlemci yeni nesil. İyi düşünüp karar verin derim.

Tuf ve Dual 1660 serilerinde gerçekten ısınıyor ve rezil soğutmaya sahip ikiside alınmaz Asus tarafı için diyorum Palit için değil.
Ek olarak Vatan'da KDV indirimi var tek tek parçalarını kendiniz seçip iyi fiyata toplarsınız tavsiyem oradan.
2 adet
RGB fan takıntınız varsa bu olabilir veya kendiniz kasa ve güç kaynağını ayrı alıp daha ucuza alabilirsiniz.
Bütçe artarsa işlemci yükseltilebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı