GTX 1660 Ti ile VGA girişli monitör nasıl kullanılır?

Mustafa Berker

Hectopat
Arkadaşlar şimdi ben 30 dk önce Teknobiyotik'den bir toplama PC siparişi verdim. Ve asıl konu benim önceki eski monitörünün görüntü çıkışı ile sistemdeki GTX 1660 Ti'nin çıkışlarından birine uymuyor.

Eki Görüntüle 421828bu benim monitörüm ve bu çıkışın ismini bile bilmiyorum. Bunu DisplayPort / HDMI 2.0B / DL DVI-D'ye dönüştürme imkanım var mı? Hani USB to micro USB olur ya. Bu arada sistemi ilk açtığımda ne yapmalıyım? Windows nasıl kurarım? Ona da yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI'dan DVI-D'ye çeviren dönüştürücüler mevcut, onlardan satın alabilirsiniz.

Arkadaşlar şimdi ben 30 dk önce Teknobiyotik'den bir toplama PC siparişi verdim. Ve asıl konu benim önceki eski monitörünün görüntü çıkışı ile sistemdeki GTX 1660 Ti'nin çıkışlarından birine uymuyor.

Eki Görüntüle 421828bu benim monitörüm ve bu çıkışın ismini bile bilmiyorum. Bunu DisplayPort / HDMI 2.0B / DL DVI-D'ye dönüştürme imkanım var mı? Hani USB to micro USB olur ya. Bu arada sistemi ilk açtığımda ne yapmalıyım? Windows nasıl kurarım? Ona da yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Sizin monitör eki açılmıyor. Ekran kartı çıkışları ve monitör çıkışları nelerdir. Bende benzer bir sorun yaşıyorum. Ekran kartımı dvi çıkışlı bir ekran kartıyla takaslamayı düşünüyorum. İlgilenirseniz cevaplamanızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı