Çözüldü GTX 1660 Ti mı RTX 2060 mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bana göre aradaki fiyat farkına değmez. RT kullanmak isteseniz dahi 2060 çok yetersiz kalır. 1660 Ti almanız taraftarıyım.
Sizce ikisi arasındaki 1000TL'ye değer mi?
Eğer bütçen 3000 TL ise, 5700 XT al geç dostum. Ayrıca RT teknolojisini tam verimli kullanabilmek için en azından 2060S veya 2070 alman gerekir ki fiyatları malum.
@Saidkscgl17 Neden sadece Gigabyte firmasının aynı modellerini karşılaştırıyorsun? Ayrıca 1660 Ti daha uyguna satılıyor.

Eğer bütçen 3000 TL ise, 5700 XT al geç dostum. Ayrıca RT teknolojisini tam verimli kullanabilmek için en azından 2060S veya 2070 alman gerekir ki fiyatları malum.
@Saidkscgl17 Neden sadece Gigabyte firmasının aynı modellerini karşılaştırıyorsun? Ayrıca 1660 Ti daha uyguna satılıyor.
Rtx 2060 ile aynı model olsun diye onu seçtim yoksa rtx 2060 ı inno3d olanınıda koyardım bu sefer aradaki fiyat farkı dahada azalırdı. Adil olsun diye öyle seçtim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı