GTX 1660 Ti Nitro 5 düşük performans veriyor

Cihaz tek kanal 16 GB RAM. Bu yüzden oluyor.
Yani bı kaç kişiye sordum en fazla 5 10 fps fark eder diyor
Yani bir problem yok aslında, sadece 3 aşağı 5 yukarı FPS farkınız var. Tam ekran modunda VSYN-C kapalı oynuyorsunuz değil mi?
Ewet kapalı
Yani bir problem yok aslında, sadece 3 aşağı 5 yukarı FPS farkınız var. Tam ekran modunda VSYN-C kapalı oynuyorsunuz değil mi?
Ewet kapalı
2 seçenek var ya 16'yı çıkarıp 2x8 yapacaksınız ya da 16 daha takacaksınız.
Şimdi 10 k para verip daha fazlası vermek insanı üzüyor ve zorluyo artık eğer kesin çözüm odaklı ise olabilir

Yani bı kaç kişiye sordum en fazla 5 10 fps fark eder diyor

Ewet kapalı

Ewet kapalı

Şimdi 10 k para verip daha fazlası vermek insanı üzüyor ve zorluyo artık eğer kesin çözüm odaklı ise olabilir
Evet sizinkiler biraz fazla düşük 1650 o kadar FPS alıyor. Farklı oyunlarda da dener misiniz? Valorant bu aralar bayağı FPS düşüşü yaşatıyor herkese zaten.

Yani birkaç kişiye sordum en fazla 5 10 FPS fark eder diyor.

Evet kapalı.

Evet kapalı.

Şimdi 10 k para verip daha fazlası vermek insanı üzüyor ve zorluyor artık eğer kesin çözüm odaklı ise olabilir.

Biliyorum o kadar para veriyoruz ama servisi aradım. Dedilerki içindeki 16 RAM'i satabilirmişim. Şu an olmaz ama seneye 16 RAM'i satıp üstüne 100-200 neyse koyup 2x8 taktıracağım. Perfromans farkı en az 1.5 kat oluyor.

Yani birkaç kişiye sordum en fazla 5 10 FPS fark eder diyor.

Evet kapalı.

Evet kapalı.

Şimdi 10 k para verip daha fazlası vermek insanı üzüyor ve zorluyor artık eğer kesin çözüm odaklı ise olabilir.

Aynı laptop ama 2x16 yapmış. Burada RAM miktarı önemli değil RAM'lerin çift kanal olması etkiliyor FPS'i.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani bir kaç kişiye sordum en fazla 5 10 FPS fark eder diyor.
Demek ki o kişiler bilmiyormuş. Bende de 2060'lı ACER Predator Triton var, tek 16 GB'la geldi. Aynı sorunu yaşıyordum. R6'da 90-110 FPS arasıydı, BF5 50-70 FPS arasıydı. Bi' tane daha 16 taktım yanına, mis gibi oldu makine. Şu an BF5'de 70-80 altına inmiyor FPS, R6'da 140'ın altına inmiyor.

MUX'la alakası yok, MUX o kadar etki etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı