GTX 1660 Ti TUF Gaming vs MSI GeForce GTX 1660 Super

Game96

Yoctopat
Bu 2 ürün arasındaki fiyat farkının nedeni nedir? Başta CS2 oyunu için R5 5600G APU sistemi bırakıp R5 5600 işlemci almayı düşünüyorum. Ekran kartı olarak da bu başlıktaki ürünlerden birini düşünüyorum. 2. el ürün almıyorum ve NVIDIA istiyorum. Sadece Sinerji, İncehesap, İtopya vs gibi yerlerden alıyorum bu tarz şeyleri. Linkleri bırakıyorum.

Bu arada overclock yapmayacağım.

Bu 2 ürün arasındaki fiyat farkının nedeni nedir? Başta CS2 oyunu için R5 5600G APU sistemi bırakıp R5 5600 işlemci almayı düşünüyorum. Ekran kartı olarak da bu başlıktaki ürünlerden birini düşünüyorum. 2. el ürün almıyorum ve NVIDIA istiyorum. Sadece Sinerji, İncehesap, İtopya vs gibi yerlerden alıyorum bu tarz şeyleri. Linkleri bırakıyorum.

Bu arada overclock yapmayacağım.

Markaların kalite farkı olduğu için msi daha pahalı.

Super versiyon Ti versiyonundan daha güçlüdür. O yüzden fiyat farkı var.

Oyle bir sey yok. Ti modeli %2-3 daha guclu.

Sebebi kartin eski olmasi. Dort yasindaki karti satarken istediginiz gibi at kosturursunuz, fiyat dengesi diye bir sey olmaz. 6-8 bin araliginda kim bu kartlari alir? İkinci elde RTX 3070, sifirda RX 6700 parasi.

Bu kartlar 2500-3000 TL araliginda alinabilir modeller. Bir kurus ustu etmez.

Sifir NVIDIA alacaksaniz az daha cikin 4060 alin bari. Cikamiyorsaniz 3060 12 GB modeline bakabilirsiniz ama zerre fiyatini hak etmedigi de bir gercek.

Oyle bir sey yok. Ti modeli %2-3 daha guclu.

Sebebi kartin eski olmasi. Dort yasindaki karti satarken istediginiz gibi at kosturursunuz, fiyat dengesi diye bir sey olmaz. 6-8 bin araliginda kim bu kartlari alir? İkinci elde RTX 3070, sifirda RX 6700 parasi.

Bu kartlar 2500-3000 TL araliginda alinabilir modeller. Bir kurus ustu etmez.

Sifir NVIDIA alacaksaniz az daha cikin 4060 alin bari. Cikamiyorsaniz 3060 12 GB modeline bakabilirsiniz ama zerre fiyatini hak etmedigi de bir gercek.
Hocam mesajınızdaki 3060 12 GB aklımda kalmıştı. 550W yetmez belki diye istemiyordum. Başka konuda arkadaşlar rahat yeteceğini söylediler. Bende 1660 yerine şu aşağıdaki ürünü almaya karar verdim. Anakartım: ASUS Prime A520M-A 4800MHz(OC) M.2 AM4 mATX anakart.

Yeni konular

Geri
Yukarı